Sigarayı bırakma olumlaması(hergün okunmalı)

minta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Mart 2007
Mesajlar
158
Emoji Skoru
1
Yaş
37
Ben sigara kullanmam. Her nefes alışımda ciğerime dolan hava bütün hücrelerime güç ve ışık veriyor. Onları arıtıp güçlendiriyor. Her nefes alışımda ciğerlerime dolan hava bana sükunet ve huzur veriyor. Huzur...ve sükunet....Huzur...Nefes alıyor ve rahatlıyorum.
Bütün organlarım bu şölenden nasibini alıyor. Özellikle ciğerlerim. Onların tertemiz oluşunu izliyor gibiyim.Yeşil görkemli bir ağaç gibi.
Sigara kullanmayan biri olarak kendimle gurur duyuyorum. Hayatı seviyorum. Kendimi seviyorum.
Sigara kullanmıyor olmak benim kişiliğime, hayat amacıma çok uygun düşüyor.
Her geçen gün cildimin parlaklaştığını, dişlerimin beyazladığını ve gençleştiğimi görebiliyorum.
Tüm duyularım açık ve güçlü. Tat alma duygum, koku alma duygum olağanüstü artıyor. İşitme duygum ve hatta dokunma duyum bile açıldı.
Ben kendi koyduğum hedeflere kolaylıkla ulaşan biriyim. Hayatım bundan sonraki döneminde yeni hedefler, heyecanlar ve mutluluklar için sigarayı bırakmış olmak büyük bir işaret.
Bana zarar verdiğini bildiğim bir alışkanlıktan kurtulmak, bana büyük bir güven duygusu veriyor. Hayatımın kontrolünün elimde olduğunu bilmek çok güzel bir duygu.
Sigara kullanmayan birisi olmak benim için kolay. Herşeyden önce böyle doğmuşum ve bu benim doğal halim. Doğal halime dönmek benim için çok kolay.
Her gün gençleştiğimi hissediyorum. Aynaya baktığımda bunu açıkça görüyorum. Bakışlarım daha parlak ve canlı. Yürüyüşüm, hareketlerim dinamizm dolu. Şimdiden kendimi bu çaba için tebrik ediyorum.
Muntazam yoga yapan,iyi beslenen ve kendine dikkat eden biri olarak sigarayı da bırakmak kişiliğime çok uygun düşüyor.
Sağlam ve rahat nefesler aldıkça rahatlıyorum. Konsantrasyonum güçleniyor.
Bilinçaltım tüm detayları biriktirip topluyor. Bu yüzden hatırlamak istediğim herşey kolaylıkla aklıma gelir.
Huzur, sağlık ve mutluluk benim doğal halim.

bilinçaltına etkilemek için hergün mutlaka okunmalı:)
 
E

EU2

Ziyaretçi
Çoook güzel, paylaşım için teşekkürler. Bunu bilgisayarıma kopyalıyorum. Sigarayı bıraktığımda her gün bir ritüel edasıyla bunları okuyacağım. Allah'ım inşallah bu sefer son olur. Kanserden ölmek istemiyorum!!!
 

selinns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
204
Emoji Skoru
2
hepsini biliyoruz aslında ama bağımlılık işte:KK43:((
 
K

karamellatte

Ziyaretçi
merhaba;
ben kopyalamak yerine tek tek yazdım hepsini. ve kaydettim..
inşallah ben de bırakabilirim sigarayı..
irademe sahip olmak zorundayım. ama biraz zorlayacak beni sanırım..
kolay gelsin hepimize...
 

minta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Mart 2007
Mesajlar
158
Emoji Skoru
1
Yaş
37
beğenilmesine sevindim:) yararlı olabileceğini düşündüm.faydalı olabilirsem ne mutlu bana:) bilinç altımız bizden olumlu komutlar bekliyor hayatımız çok çok daha güzel olacak:) sevgiyle..
 

yesilirmak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
10 Nisan 2007
Mesajlar
92
Emoji Skoru
0
Yaş
47
ahh ahhh bunu biliyoruzda uygulayan kac kisi acabaaaaa
 

semizotu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
13 Mart 2007
Mesajlar
48
Emoji Skoru
0
Yaş
42
Şöyle bi oturup düşündümden bugün itibariyle hemen hemen 1 yıl olmuş bırakalı. Defalarca çöpe atılan kutular, parçalanan sigaralar, bilmem kim varmış bilmem nezamandır bilmem ne kadar içiyomuş bilmem neolmuşş diye sürüp giden konuşmalar, içen herkesin birebir şahit olduğu durumlardır sanırım :)
Bundan 1 yıl kadar önce İstanbulda infertilite tedavisi gördüğüm bi merkezde doktorumun bitti stop donor konuşuyoruz bundan sonra dediği ana kadar sürdü benim sigara maceram. Ordan çıkıp arkadaşlarımla oturduğum bi cafede son bi sigara içelim dedim dedim ama kimse inanmadı tabi :) İddialar bilmemneler derken nerdeyse 1 sene olmuş son sigaramdan bu yana. İnsanın olayı beyninde bitirmesi hakikaten çok önemli. /COLOR]
 
K

karamellatte

Ziyaretçi
arkadaşlar 10 gun oldu sigarayı bıraktım. çok huzurluyum. bazen aklıma geliyor. 2 defa kendime engel olamadım içtim ama sonra cok pişman oldum. bugun de canım cok istedi ama içmeyeceğim. çünkü bebek sahibi olmak istiyorum ve sağlıklı bir gebelik geçirmek istiyorum. buraya sigarayı bırakmak istediğimi yazıp da şimdi bırakmış biri olmak çok güzel bir duygu. inşallah böyle devam ederim. ve siz de (özellikle anne adayları) bırakırsınız bir an önce...
 

hazal46

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
9 Mart 2008
Mesajlar
145
Emoji Skoru
0
bende her karton sigarada bu son olsun diyorum,ama birde bakmışımki yeni paketi açıyorum.sanırım çok içten istemiyorum.ama istemem lazımmmmm
 
Yukarı Alt