Şikayet etmek istiyorum tekarardan yardımcı olabilir misiniz?

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21.991
Alkollüyken birlikte oldu dava açtım avukatı mesajlarımı gönderdi dava açılmadı tekrar şikayet edicem ailem öğrendi psikolojimi bozdular
Daha oncede yazdım, okumustum cocuk sizle evlensin istemiştiniz ailenizden etkılenmıstınız. Simdi ne yapmaya calısıyosunuz

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
Emoji Skoru
70.847
Odama geldi icirdi sonra ben kendimden geçmişim defalarca birlikte oldu şikayet ettim avukatı babamı bulmuş falan ben o gün kadın sığınma evine kaçtım babam duyunca mahveder diye ailesi bana ulaşıp suçlamaya kalkıştılar dava açılmadı tekrar dava açmak istiyorum bana yardim edin ya mesajlarımı alıp babama gönderdiler evde duramadım hepsinin karşılığını almak istiyorum
Arkadasim dava falan acamazsiniz,acsaniz da bir sey cikmazdi zaten cunku adamla gonul iliskiniz kanitlanmis. Muhtemelen otelin guvenlik kameralarinda da cikar zaten beraber geldiginiz. Ailenizden af dileyin kapansin konu. Olan olmus bundan sonra daha dikkatli olun,kimsenin sizi uzmesine izin vermeyin

nicorobin

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
788
Valla bu olaylarda güçlü olan tarafa bişey olmuyo biliyosunuz bi olay var kadına tecavüz edip bide aşağı atıp öldürdüler şuraya ismini bile yazssak bize ceza keserler isim vermeden yazdım anlayan anlamıştır zaten,ddurum buyken sizin gibi durum yaşayanlara hiç bişiy yapmazlar gibi geliyor bana.

Yukarı Alt