Sıklamen bakimi

Hulyaylmzalp

Tüm sevinçlerimi koydum önüme, baktım hepsi AİLEM
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
4.185
8.347
20190425_214943.jpg
merhaba hanimlar. Bugun pazardan sıklamen aldim oldukca kucuk. Alirken saticiya sordum salon cicegi gunese koyma dedi netten baktim da bakim konusunda cok anlasilir ic acici seyler yok. Bir kac gun saksisini degistirmicem yeni sulamislar. Az kuruyunca birazcik daha buyuk saksiya alicam. Anlayan bakan yardimci olabilir mi?

88_SOLITARY_WITCH_88

Aktif Üye
Pro Üye
21 Mayıs 2016
1.055
4.205
merhaba,
Cafe vb yerlerde hep dışarda kullanılmış ve gayet mutlu yaşıyorlar.Benimki de açık balkonda,içerde bozuluyor.Saksı değiştirmemeniz iyi olmuş hem ortam hem saksı değişikliği stres yaratırmış,zaten köke gideceğine çiçeğe gitsin :)
Güzel günlerde büyütün,

Hulyaylmzalp

Tüm sevinçlerimi koydum önüme, baktım hepsi AİLEM
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
4.185
8.347
merhaba,
Cafe vb yerlerde hep dışarda kullanılmış ve gayet mutlu yaşıyorlar.Benimki de açık balkonda,içerde bozuluyor.Saksı değiştirmemeniz iyi olmuş hem ortam hem saksı değişikliği stres yaratırmış,zaten köke gideceğine çiçeğe gitsin :)
Güzel günlerde büyütün,
Cok tesekkurler. 🤗 yalniz benim kapali balkonum falan yok. Balkona da koymak istemiyorum gozum gorsun guzelligini. ev icinde nerde tutarsam daha iyi olur?

88_SOLITARY_WITCH_88

Aktif Üye
Pro Üye
21 Mayıs 2016
1.055
4.205
Cok tesekkurler. 🤗 yalniz benim kapali balkonum falan yok. Balkona da koymak istemiyorum gozum gorsun guzelligini. ev icinde nerde tutarsam daha iyi olur?
Rica ederim,ben de çok bitki var ama biri bozulsa üzülüyorum:)
Güneşi direk uzun saat almayan ama çok aydınlık, esintili (sık pencere açtığınız )kalorifere uzak bir yer :)

Yukarı Alt