^^^silam2006 doğum yapti ^^

WomenLove

bir Aşk Krallığı
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
118
ARKADAŞLAR TANIYANLAR BİLİR SILAM DOĞUM YAPMIŞ BU HAFTA HİÇ GÖREMEDİM KENDİSİNİ VE NİHAYET MSN SİNİ AÇTI 32 HAFTADA İKİZLERİNİ DÜNYAYA GETİRMİŞ BEBEKLERİ VE KENDİSİ İYİYMİŞŞ
HERKESE SELAMI VAR.....ÇOK MUTLUYUZZZ:lepi::teytey::sm_cool:

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 29 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde bebeğinizin vücudundaki beyaz yağ oranı %8'e çıkmış olacak. Hamileliğinizin son zamanlarında gece uyurken bacak krampları çok sık görülür. Yorgunluktan kaçınarak ve mümkün olduğunda bacağınızı yükseğe kaldırıp dinlenerek, krampların önüne geçebilirsiniz. B grubu streptokok enfeksiyonu testi 35-37. haftalar arasında yapılabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

leylek82

çok zor bazen....
Pro Üye
Emoji Skoru
20
ay hem de ikiz Allah analı babalı büyütür inşallah:)))

8tugce8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ARKADAŞLAR TANIYANLAR BİLİR SILAM DOĞUM YAPMIŞ BU HAFTA HİÇ GÖREMEDİM KENDİSİNİ VE NİHAYET MSN SİNİ AÇTI 32 HAFTADA İKİZLERİNİ DÜNYAYA GETİRMİŞ BEBEKLERİ VE KENDİSİ İYİYMİŞŞ
HERKESE SELAMI.....ÇOK MUTLUYUZZZ:lepi::teytey::sm_cool:
canım ben tanımıyorum ama böyle güzel haberleri duyunca inan hayattaki herşey daha güzel geliyor.maşallah Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin analı babalı büyüsünler:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

fakelove

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
demek ondan kayıplara karışmıştıııııııııııı
ne mutlu ona
sılam allah bebeklerinin hep mutlu günlerini görmeyi ve sağlıklı uzun ömür nasip etsin inşşşşşşşşş

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Pro Üye
Emoji Skoru
7
allah analı babalı ve sağlıklı büyütmeyi nasip eder inşallah..............

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Allah anali babali buyutsun insallah tebriklerrra.s.a.s.a.s.

ddm

yok başka yolu.....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ayy 32 hafta.bende 30haftalığım ikiz bebek bekliyorum.erken doğumları görünce telaşlanıyorum.allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

WomenLove

bir Aşk Krallığı
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
118
ayy 32 hafta.bende 30haftalığım ikiz bebek bekliyorum.erken doğumları görünce telaşlanıyorum.allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah
cnm korkma allahın izni ile herşey çok güsel olur hayırlı vakitlerde doğum nasip eder inş.

yanılmıyorsam sen aşılama ile kalmıştın hamiş ....doktorun ne diyor bu durumda

bende mikroenjeksiyon tedavisindeyim yarın transferim olabilir...çoğul gebelik riski yüksek olduğundan merak ettim...(bu arada çok inanıyorum hamiş kalacağımakaydirigubbakcemile3)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 29 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde bebeğinizin vücudundaki beyaz yağ oranı %8'e çıkmış olacak. Hamileliğinizin son zamanlarında gece uyurken bacak krampları çok sık görülür. Yorgunluktan kaçınarak ve mümkün olduğunda bacağınızı yükseğe kaldırıp dinlenerek, krampların önüne geçebilirsiniz. B grubu streptokok enfeksiyonu testi 35-37. haftalar arasında yapılabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt