Silik çizgiyi görüyormusunuz?

Degisken0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2012
563
365
Bana yardım edermisiniz benim erken gebelik testimde silik çizgi çıktı reglime de 5 gün gecikmişti bende kan testi yaptırdım negatif çıktı 5gün geciktiğinde şuanda 14 gün gecikti ama daha olmadım eşime test de al başka birşey de utanıyorum çünkü 5 gün geçtiğinde reglim kan da çıkardı değil mi sizce ?
Nadir de olsa adete 3..5 gün kala yumurtlama olmuş olabilir.geç döllenme yani. Tekrar edersiniz testi. Geçen ay benimde 10 gün geçti ve 11. Gün regl olmuştum. Hatta dr bu gecikmeye normal dedi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-07-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Iremergul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2019
5
3
Nadir de olsa adete 3..5 gün kala yumurtlama olmuş olabilir.geç döllenme yani. Tekrar edersiniz testi. Geçen ay benimde 10 gün geçti ve 11. Gün regl olmuştum. Hatta dr bu gecikmeye normal dedi.
Doktorum haftaya kan tahlili verdi olmazsam eğer haftaya kadar umarım size güzel bir haber veririm

Yukarı Alt