SILIKON KALÇA PEDİ

gulstarn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
14
4
34
Silikon kalça pedi nereden bulabilirim yada külotu lütfen yardimcı olurmusunuz çok zayifladım hiç bişe yakişmiyor çok üzgunum bilen varsa yazarmisiniz lütfen

KurkmantoluSero

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
8.341
22.260
Silikon kalça pedi nereden bulabilirim yada külotu lütfen yardimcı olurmusunuz çok zayifladım hiç bişe yakişmiyor çok üzgunum bilen varsa yazarmisiniz lütfen
Tam emin olmamakla birlikte Avrupanetworking sitesine girin orada var diye biliyorum. Umarım bu reklam sayılmaz ve ban yemem

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-03-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gulstarn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
14
4
34
Tam emin olmamakla birlikte Avrupanetworking sitesine girin orada var diye biliyorum. Umarım bu reklam sayılmaz ve ban yemem
tsekkurler baktım yok galiba internet sitelerinden almayi tercih etmiyorum dişarida nerelerde var acaba hangi mağazalarda

KurkmantoluSero

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
8.341
22.260

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-03-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın