• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Silva markasını duyan bilen var mı?

cansununhatiradefteri

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
30
13
Az önce internette ek gelir için ne yapılabilir diye gezeken Silva network diye bir şey duydum. Ürünleri LR gibi. Ama çok başında oldukları için kazanma şansımız var mı bilmiyorum.
Ben az önce üye oldum. Ürünleri fena gözükmüyor. Ama kullanan varsa daha çok aydınlanmış olurum.

Yorumlarda buluşalım :)

Son düzenleyen: Moderatör:

captain price

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
24.413
80.697
kullanmıyorum ama avon, farmasi vs hep bu tip çalışıyor. burada kazanmak için tepede olmanız lazım ve altınızda çalışanların da çok satış yapması lazım. ha akmasa da damlar mı? sanırım. ama bana mantıklı gelmiyor.

emel825

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
450
432
Ben uyeyim. Urunleri doğal ama piyasa sartlarina gore pahalı. Satis yapmak icin cevrenizin gelir durumunun iyi olmasi gerek

Dag_Cilegi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2020
6
12
Merhaba, el mopunu merak ediyorum ben de aslında ama çevremde hiç duyan olmadıgı için güvenip alamadım. emel285 kullanma fırsatınız oldu mu acaba?

emel825

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
450
432
Merhaba, el mopunu merak ediyorum ben de aslında ama çevremde hiç duyan olmadıgı için güvenip alamadım. emel285 kullanma fırsatınız oldu mu acaba?
En memnunnokdugum el mopu zaten tavan duvar yer ...basarili bir sekilde siliyor.. yalniz mutfak heneelbtemizlik bezi ve cam bezinden pek memnunn kalmadim . Diger urunlere hore pahali ancak performansi dusuk.. bulasik ve genel temizleme deterjanlarini begendim

Yukarı Alt