silverette/silvernurse göğüs kapağı kullananlar

merhabask

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
435
ben de almadım da bi krem var ya lansiloh mu ne onu sürmeye başladım

Th4Lia

Mutlulukla ‍♀️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
74

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-09-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 57 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nazliemanetkulcu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
hanımlar günaydın. aranızda daha önce silverette veya silvernurse göğüs kapağı kullanan oldu mu ve tavsiye eder misiniz. gerekli mi gereksiz mi?
bence kesinlikle gerekli, ben ılk gogus ucu kapagı ne, ne gerek var falan dedım cunku hamıleyken cok sıkıntım yoktu goguslerden ama emzırmeye baslayınca Allah’ım dedım bu ne. Kabus gıbı bı ıkı haftadan sonra daha fazla dırenmedım esim aldı bı tane internetten, şöyle söyleyeyim 3 günde normale dondu yaralar. Biz SİLVERNURSE aldık bir de mesaja boğdum insanları bunalttım yanı yuz tane soru sordum. İnanılmaz yardımcı oldular. Allah razı olsun gercekten, hepinize tavsıye ederım.link bırakıyorum
...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt