Simfer Midi Fırın Kullanan Var mı?

yosunn_cengiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
selam bugun internet yoluyla simfer fırın aldım geldigi gibide yolladım :KK43: çünkü dügmeleri bozultu ve içindeki tel sürekli düşüyordu üstüne tepsi koyunca bana çok kalitesiz geldi

misss_s

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bende simfer almayı düşünüyorum şahsen 42 litre iç hacmi olan tek marka. bu büyüklük ne kadarlık bir tepsi için idealdir? yani 35ltreyle ne fark var?

lennaa

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
aldım pişman oldum. düğmeler gömülü üstüne basıyorsunuz dışarı çıkıyor ve çevirerek ayarlıyorsunuz.(pop-up düğme diyorlar) Bende bastım içindeki yayın etkisiyle yerinden fırladı , yere düştü ve bağlantı yeri kırıldı. fatih teki servise götürdüm. senin hatan dediler. Ve ücretini aldılar. ocaklı fırınımı kullanıyorum daha iyi pişiriyor.

lennaa

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba, konuyu daha önce tavsiyeleriniz bölümüne açmıştım ama sanırım doğru hitap kitlesine ulaşamadı, o yüzden kimse cevap yazmadı :) Editörler tekrar konular olduğu için diğer başlığın altındaki konuyu kilitlerse memnun olurum. Durum şu :
Bi taraftan davul fırın bakarken, bi taraftan da turbo özelliği ve iç aydınlatması olan bir midi fırın bakıyorum ve bu özellikleri olan en çok sayıda fırın Simfer'de var sanki. Kullanıp memnun olan ya da olmayan var mı?
ben SİMFER midi fırın kullanıyorum. ANCAK düğme yerinden fırladı yere düştü ve kırıldı. fatih istanbul servisinde kullanıcı hatası dediler. müşteri hizmetleri de servis ne dediyse doğrudur dedi. 10 tl alıp düğmeyi sattılar . almadan önce iki kere düşünün.

tsemavi

KüçükBaLIğıMlaSanaEmANtiz
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
119
arkadaşlar bende alıcam fırın ama ne alıcam simfer düşünüyordum sizlerde öyle demişsiniz.cok pahalı bişey de almak istemiyorum acıkcası.tavsiyeleriniz neler olacak ?

nasr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben de uzzuun araştırmalarım sonucu internetten simfer dijital midi fırın aldım çok memnun kaldım ilk denememde hamsi pişirdim fırının içi mahvoldu ama temizleme konusunda sıkıntı yaşamadım sonra da kek pişirdim güzel kabardı... tavsiye ederim

limon_agaci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
133
benm de simfer turbo midi fırınım var. gayet de memnunum. tavsiye ederim

rose7634

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.225
konu çok eski ama cevaplayan olursa sevinirim.Simfer kullananan arkadaşlar tavsiye edermisiniz fırın almak istiyorum yorumlardan simberin albeni 5 fonksiyonlu modelleri cazip geldi sizce almalımıyım

Minaa1987

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
Konu cok eski ama aldiniz mi simferi acaba bende luxell le simfer arasinda kaldim

Yukarı Alt