• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

Sinav tecrubesi olanlar bakar misiniz

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
637
261
Kızlar mülakata girdim cuma gUnu.sordukları soruların yüzde 90 nini bildim. 6 yildir hic is tecruben olmadimi diye sordular.daha doğrusu ne yaptin 6 yildr hic çalışmadinmi dediler. iş bulamadım dedim.sizce bu cumlem eksi puan mi.6 yıldır işsizim buarada. Şuan cok dusunuyorum bu cumlemi.sizce?univeriste mezunuyum buarada. Guzel bir iş kamuda. Şöyle demedigime pismanim.iste iş bulamadım ama meslektende uzak kalmadım.kendimi geliştirmek icin etkinliklere katıldım üniversite derslerini tekrar ettim vs diyebilirdim. Tek cumleyle kapadım resmen iş bulamadım diyerek .
Ekleme : mesela ben kendimce cok çalıştığımı ve hakettigimi yillardr sabreddigimi ve hic yilmadgimi düşünüyorum.nasibimde varsa mutlaka olur mi kızlar. Sınavda ki ufak tefek böyle şeyler cok önemli mi yazgimzda varsa.tabi kaderde ne varsa o diye düşünmüyorum.elimden geleni yaptim kizlar.

Son düzenleme:

maydanozsuyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
3.133
5.361
Kızlar mülakatta girdim cuma gUnu.sordukları soruların yüzde 90 nini bildim. 6 yildir hic is tecruben olmadimi diye sordular.daha doğrusu ne yaptin 6 yildr hic çalışmadinmi dediler. iş bulamadım dedim.sizce bu cumlem eksi puan mi. Kamu mulakati.6 yıldır işsizim buarada. Şuan cok dusunuyorum bu cumlemi.sizce?buarada kpss puanimda bayaga iyi.
Şöyle demedigime pismanim.iste iş bulamadım ama meslektende uzak kalmadım.kendimi geliştirmek icin etkinliklere katıldım üniversite derslerini tekrar ettim vs diyebilirdim. Tek cumleyle kapadım resmen iş bulamadım diyerek .
İş bulmadı iseniz iş bulamamışsınızdır.
Ne gibi bi eksi is veya artısı olacak ki bu cümlenin.
Takılmayın bunlara inanın umurlarında değil zaten.
Hatta bence mülakat sonrası kura falan çekiyorlar.
Yoksa mümkün değl bu kadar saçmalık.

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
637
261
İş bulmadı iseniz iş bulamamışsınızdır.
Ne gibi bi eksi is veya artısı olacak ki bu cümlenin.
Takılmayın bunlara inanın umurlarında değil zaten.
Hatta bence mülakat sonrası kura falan çekiyorlar.
Yoksa mümkün değl bu kadar saçmalık.
Ne kurası. Yani çabasız gibi kendimi aksetrdım sanki kendimi.halbuki kpss olsun Mulkat olsu. Bayaga caba harcadim

Tugcetug1

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
637
261
Hani sorulara kısa net tek kelimelik cevaplar verdim
.hiç açmadım sorulan soruları.bu iyi bisey mi yoksa geniş açıklamamı yapsaydım

Venustengelenisik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2012
343
438
Mulakatta kisa ve net cevaplar verin gevelemeyin demislerdi bizede. Sizin ortam sohbet havasinda olmus biraz daha acabilirdiniz konuyu. İş bulamadim ozel sektörün durumu belli fazla mesai hakettigin ücreti de vermiyorlar bu yuzden hep kamu sinavlarina yogunlastim desen durumu ozetlerdin. Mulakatlar cok stresli oluyor bilirim. Hakkinda hayırlısı nasibinde varsa olur.

Anka1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
83
56
Kızlar mülakatta girdim cuma gUnu.sordukları soruların yüzde 90 nini bildim. 6 yildir hic is tecruben olmadimi diye sordular.daha doğrusu ne yaptin 6 yildr hic çalışmadinmi dediler. iş bulamadım dedim.sizce bu cumlem eksi puan mi. Kamu mulakati.6 yıldır işsizim buarada. Şuan cok dusunuyorum bu cumlemi.sizce?buarada kpss puanimda bayaga iyi.
Şöyle demedigime pismanim.iste iş bulamadım ama meslektende uzak kalmadım.kendimi geliştirmek icin etkinliklere katıldım üniversite derslerini tekrar ettim vs diyebilirdim. Tek cumleyle kapadım resmen iş bulamadım diyerek .
Geçen yıl ben de girdim mülakata 3 soru hepsini doğru bildim KPSS puanımda gayet iyiydi sadece yüksek lisans hedefim var dedim ve sonuç 52. Yedek torpil işi tamamen şimdi doğuda ücretli yapıyorum eşimin işi dolayısıyla

Yukarı Alt