Sinüzit (Doğal yolla)

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
ben sinüzit için bildiğiniz bir şey varmı diye soruyorum lütfen bilen yazssın

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
Emoji Skoru
10
ne öğrenmek istiyosun mesela :)
ben o illet için bütün çocukluğumu baş ağrısıyla ve iğne vurdurarak geçirdim:1yes2:

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
Bende Doktor Ve Ilaçtan Biktim Senelerdir, Kocakari Ilaçlari Ariyorum Teşekkür Ederim Ilgine.

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
Emoji Skoru
10
acı kavun die bişi var duyduymu hiç bilmiyorum genellikle baharda yol kenarlarında felan olur
onun suyundan 1-2 damla damlat burun deliklerine bulabilirsen tabi iyi geliyomuş ben öyle duydum ama yapmadım
burnun nezle gibi sürekli akıyomuş ve rahatlatıyomuş ama fazla değil fazlası zararlıymış sadece 1-2 damla

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
teşekkürler canım biliyorum bulabilirsem yapıcam ilginetekrar teşekkürler.

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
arkadaşlar acı kavunun fazla geldiğinde zehirlediğini unutmayın sakın

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Emoji Skoru
102.500
Yeşilgözlüm,
ben sinüzitim olmadığı için sana yazacağım yöntemi denemedim ama tümüyle doğal bir yöntem olduğu için ve sana zarar verecek bir yöntem olmadığı için tavsiye niteliğinde aktarmak istedim,arzu edersen bir denersin,geçmiş olsun.

Hatmi yaprağı, altınbaşak, orman sarmaşığı eşit karışımının çayı, 2-3 saatte 1 bardak içilir. 1 tatlı kaşığı dolusu ince kıyılmış bitki, 1 su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır, 10 dakika demlendikten sonra süzülür.

Aynı zamanda, enfeksiyonlara karşı savunma gücünü arttıran echinacea preparatları da, eczaneden temin edilerek kullanılmalıdır.

-Mayıs papatyası buğu tedavisi çok eski ve etkisi kanıtlanmış bir reçetedir. Enfeksiyonu önler ve mukus birikintilerinin çözülmesini sağlar.

Papatya buğusu:
1 litre suya 2 yemek kaşığı dolusu papatya eklenir, ağır ateşte kaynamaya başlayınca ocaktan alınır. Baş ve göğüs büyük bir havlu ile örtülerek, papatya buğusu 10 dakika solunur. Tedavi sonrası hemen açık havaya çıkılmaz.

Sevgilerimle

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
ilginize teşekkürler biliyorum dozunu ayarlarımda henüz bulamadım acı kavunu
yapanlar varmış az ve süt içerek yapılıyormuş
.munenin önerilerini hemen yapıcam çok sağolun uyarılarınıza ve dikkatinize.

umitarabaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Sinüzit için tedavi olup olmadığını sormuşsunuz. Akupunkturla sorun tamamen düzelir. Hem de riski yok. Ayrıca biorezonans tedavisiyle de tedavi mümkün.
Sevgiyle kalın.

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
ümit sağolasın ,mutlaka akapuntura gideceğim.artık ne denirse yapıcam .bıktım

Yukarı Alt