Sir ağda sıkıntısı

axgxustos_bxoxcexgxi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba arkadaşlar..ben bikaç gün sonra sir ağda yaptırcam yüzüme.fakat daha önceki yaptırmalrımda yüüzmde yaralar oluyordu.yanii küçük küçük sivilceler..bunlar yüüznden nerdeyse 8 aydır aldıramıyorum yüüzmü:KK43:(bunlara bi çözüm yokmu nolur yardım edinn

YusNes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
sir ağda bence sana ii gelecektir canım benim arkdş dada wardı tawsiye ettim koaförde aLdırdı kurtuldu yarada yok artık :)

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
552
mikrobikse eğer, sir ağdanı kendin al götür kuaföre bununla yapmalarını iste. mikrobikse eğer böylece kurtulutrsun. ama eğer cildin hassassa sir ağda hırpalar o yüzden bol pudralı sir ağda kullanmalarını iste.

xoxzgxuxrcxuxm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar çok ama çok mecbur kalmadıkça agda yaptırmayın yazın cildi soyuyor kesinlikle ve kesinlikle güneş kıremi sürün ,yüzünü bir süre ılık suya limon sık yüzüne sür kurulama kendi kendine kurusun bide bunu dene

sinnsi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben sir ağda değil normal ağda yaptım yüzüme bir sürü sivilce çıktı.hemen dermatoloğa gittim HİPOKORT diye bi krem verdi 2 gün kullandım geçti.
bugün tekrar ağda yaptım evde yine sivilceler çıkmaya başladı.hemen hipokortu sürdüm uyudum 3 saat uyumuşum.bi kalktım yüzüm çok güzel sivilce fln yok
krem 5 milyon civarı bişey

Yukarı Alt