Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

Sarxix Frezya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
51
0
Arkadaşlar saçınızı yıkadıktan sonra bir tasa sıcak su ve içine 2 veya 3 damla kadar sirke koyun saçınız hem parlak hemde saç kremi sürmüş gibi yumuşacık olucaktır. Merak etmeyin saçlarınız sirke kokmaz ben kendime uyguluyorum ve çok memnununm...a.s.a.s.

Sarxix Frezya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
51
0
Nedemek Arkadaşlar Rica Ederim meraketmeyin arkadaşlar sirkesi az olduğu için koku yaymıyor ben memnun kaldım İnşallah sizde memnun kalırsınız

Sarxix Frezya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
51
0
evt canım saçımızı yıkadıktan sonra suyu başımıza dökücez ve herzaman ki gibi kurulayıp çıkıcaz çok kolay ve neticeli bir yöntem

nidah

Sabır ve Dua...!!
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
6.521
1.107
evet sirke iyi geldiğini duymuştum ama kokacak diye cesaret edememiştim doğrusu:)
deneyeyim ozaman..

island

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
6.452
1.318
Arkadaşlar saçınızı yıkadıktan sonra bir tasa sıcak su ve içine 2 veya 3 damla kadar sirke koyun saçınız hem parlak hemde saç kremi sürmüş gibi yumuşacık olucaktır. Merak etmeyin saçlarınız sirke kokmaz ben kendime uyguluyorum ve çok memnununm...a.s.a.s.
ben bunu uzun bir süredir yapıyorum ve saçlarım çok parlak hiç kepek de olmuyor ama 2 3 damla bi işe yaramaz heralde ben yarım çay bardağına yakın koyuyorum son durulama suyuna friksiyon yapıyorum sonrasında hiç koku kalmıyor yalnız bu yağlı saçlar için uygun kuru saçta nasıl etki eder bilmiyorum bir de kesinlikle elma sirkesi olacaka.s.

- SwééT -

~ Rengarenk ~
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
388
2
kuru saçlara nasıl etki eder acaba CADIARZU saçları kuru olupta deneyen ve memnun kalan var mı? CADIARZU sonra saçlarım daha da kurumasında :bbo:

I

izmirliii

Ziyaretçi
ben bunu uzun bir süredir yapıyorum ve saçlarım çok parlak hiç kepek de olmuyor ama 2 3 damla bi işe yaramaz heralde ben yarım çay bardağına yakın koyuyorum son durulama suyuna friksiyon yapıyorum sonrasında hiç koku kalmıyor yalnız bu yağlı saçlar için uygun kuru saçta nasıl etki eder bilmiyorum bir de kesinlikle elma sirkesi olacaka.s.
cnm sirkeli suyla saçlarını yıkadıktan sonra duruluyo musun?

asii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
400
1
canlarim bende sac kremimin icine baya bir dokuyorum elma sirkesini ve iyice masaj yapip duruluyorum valla sonuc muhtesem...deneyin derim

eylxuxl25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
592
2
33
Bunu her yıkamada uygularsak ilerde bir problem yaratmaz değil mi? Çünkü saçlarımı çok seviyorumdaşakkıdı

derinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
613
2
Ben sadece bir kere denedim bu yöntemi pek bir değişiklik hissetmedim.En iyisi banyoda fazladan bir şişe elma sirkesi bulundurmak sanırım.Mutfakta olunca pek akla gelmiyor

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
8.286
7
ben dün uyguladım ama saçımı duruladım, hala da çok az da olsa koku var, durulamadan nasıl yaptınız yahu?

LonelyLove

siyaha aşığız beyaza deli
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2008
551
0
bu elma sirkesi gerçekten mucize gibi birşey.saçlarımda kepek sorunu vardı ve okadar matlaşmıştı ki anlatamam.elma sirkesini uygulamaya başladım ilk başta hiçbir değişiklik olmadı ama yaklaşık 3 uygulamadan sonra gözlerime inanamadım.kepek sorunum kalmadı ve saçlarım okadar parlakki ben bile inanamıyorum.ayrıca saçım dalgalı olmasına rağmen fönlü gibi duruyo resmen ve tabiki yumuşacık oldu.kesinlikle tavsiye ederim

ZoR.AsK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
61
0
bu elma sirkesi gerçekten mucize gibi birşey.saçlarımda kepek sorunu vardı ve okadar matlaşmıştı ki anlatamam.elma sirkesini uygulamaya başladım ilk başta hiçbir değişiklik olmadı ama yaklaşık 3 uygulamadan sonra gözlerime inanamadım.kepek sorunum kalmadı ve saçlarım okadar parlakki ben bile inanamıyorum.ayrıca saçım dalgalı olmasına rağmen fönlü gibi duruyo resmen ve tabiki yumuşacık oldu.kesinlikle tavsiye ederim
sen durulama suyunn içine mi elma sirkesi kattın yoksa saç kremine mii bide koku oldumukaydirigubbakcemile5

LonelyLove

siyaha aşığız beyaza deli
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2008
551
0
sen durulama suyunn içine mi elma sirkesi kattın yoksa saç kremine mii bide koku oldumukaydirigubbakcemile5
canım son durulama suyunun içine kattım ben.saç kremi kullanmıyorum.koku oluyo ama saçlar kuruyunca uçuyo hemencik.öyle çok fazlada kokmuyo açıkçası

G

gisseemm

Ziyaretçi
bende kullanıyorum sirkeyi cok faydasını gordum cok yıpranmıstı saclarım simdi yumusacık..

dlb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
35
0
31
bende denedim hiç kokmuor gerçekten güvenin temizliyorda saçı yumusacıkta yapıor a.s

ginka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
371
3
34
bende kullandım bugun çok memnun kaldım yumuşacık ve sanki uçlarındaki yıpranma gitti bakalım her yıkamada kullanmayı düşünüyorum