Sis ve Gece Hakkında

zzeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Kızlar nihayet kitabı bitirdim. Siz de bitirdiyseniz başlayalım.

yezavel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
dur zeyy :)) ben geç aldım kitabı daha yarısındayım ama 2 güne kalmaz biter :)))

zzeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Tamam canım. Bekliyorum sizi.
Bu arada nisan ayının kitabını arkadaşlar önerirse sevinirim. Sırada Emez2005 var. Mayısda da Ezo77 var. BEKLİYORUm :))

humane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
zeycim bu ne hız ya ben daha bitiremedim

zzeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Emez2005 canım ,kitabını öner.

arizona

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Emez2005 canım ,kitabını öner.
Zzeyyciğim benim 30 sayfam kaldı, bugün bitiririm inşallah.Benim merak ettiğim heray birisimi bir kitap öneriyor, bu sıraya bizde katılabiliyormuyuz?

zzeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Evet canım aynen öyle. İstiyorsan eğer en kısa zamanda seni de ekleyebiliriz. Ama eklemek önemli değil. Takip önemli canım benim. Çünkü nice arkadaşları yazdım da sildim. İstiyorum diyorlar ben de oturup hazırlıyorum listeyi sonra ne yorum ne bir şey. Neyse aşağıdaki adresten listeyi inceleyebilirsin.

Link Silinmiştir.

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
zzeyy sana yıldızlar az bile ..:):)

zzeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
zzeyy sana yıldızlar az bile ..:):)
Canım benim senin gibi komplekslerinden arınmış insanların iyi gördüğün( ki inan ben böyle düşümüyorum) özelliklerini böyle dile getiren birine de :çiçek: :çiçek: veriyorumm. Senin iyi görüşün canım.

arizona

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Evet canım aynen öyle. İstiyorsan eğer en kısa zamanda seni de ekleyebiliriz. Ama eklemek önemli değil. Takip önemli canım benim. Çünkü nice arkadaşları yazdım da sildim. İstiyorum diyorlar ben de oturup hazırlıyorum listeyi sonra ne yorum ne bir şey. Neyse aşağıdaki adresten listeyi inceleyebilirsin.

Link Silinmiştir.
Anladım canım, böylesi güzel bir organizasyonda olmak beni çok mutlu eder.Bu işe önayak oldugun için seni yürekten kutluyorum.:1yes2:

Yukarı Alt