Anket ŞİŞLİ MEMORİAL ‘de TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAYANLAR ve DENEYİMLERİMİZ

Larakaya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
4
0
Merhaba anne adayları ve tüm hanımlar

Başka merkezlerde 3 başarısız tüp bebek denemesinden sonra,geçen hafta Şişli memorialde ilk tüp bebek tedavime başladım..

yarın yumurta toplama işlemi için hastenede olacağım.
aynı hastanede tedavi gören Hanımlar tecrübelerimizi burada paylaşmak istiyorum böylece hem birbirimize destek oluruz hem de bizim gibi tedaviye başlamak isteyenlere fikir olur .

Gorkem08

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2017
3
4

Başka merkezlerde 3 başarısız tüp bebek denemesinden sonra,geçen hafta Şişli memorialde ilk tüp bebek tedavime başladım..

aynı hastanede tedavi gören Hanımlar tecrübelerimizi burada paylaşmak istiyorum böylece hem birbirimize destek oluruz hem de bizim gibi tedaviye başlamak isteyenlere fikir olur .
Merhaba canim bende sisli memorialda tup bebek tedavisi gordum Semra hocaya ilk tup bebek denememde tuttu cok sukur islerini laikiyle yapiyolar histereskopi ameliyatida olmustum cok sukur simdi 6,5 aylik hamileyim Allahim isteyen herkeze nasip etsin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-02-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 52 gün kaldı.

Bu günlede bebeğiniz başparmağını emerek, emme egzersizi yapıyor. Kendinizi çok yorgun hissetseniz bile, uyumakta güçlük çekiyorsunuz. Bunu sebebi sırt ağrıları, bebeğin hareketleri, sıcak hissetmek, baş ağrıları, bacak krampları ve rahat posizyon bulamamaktır. Unutmayın, yattığınız zaman sol tarafınıza dönerek uzanın. Bu sizin ve bebeğin kan dolaşımını rahatlatacak, sindirim ve solumunuza yardımcı olacaktır. Artık bebeğinizin böbrekleri tam olarak gelişmiştir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Larakaya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
4
0
Merhaba canim bende sisli memorialda tup bebek tedavisi gordum Semra hocaya ilk tup bebek denememde tuttu cok sukur islerini laikiyle yapiyolar histereskopi ameliyatida olmustum cok sukur simdi 6,5 aylik hamileyim Allahim isteyen herkeze nasip etsin
Tebrik ederim bu güzel bir haber. umarım senin gibi bir çok paylaşımda bulunan olur .. ben de bu gün yumurtalarımı toplattım sadece 3 tane yaşım 40 bu nedenle fazla yumurtam gelişmedi yarın yumurtalar hakkında bilgi verecekler güzel haberler gelir inşallah tüm isteyenlerden

Larakaya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
4
0
Tebrik ederim bu güzel bir haber. umarım senin gibi bir çok paylaşımda bulunan olur .. ben de bu gün yumurtalarımı toplattım sadece 3 tane yaşım 40 bu nedenle fazla yumurtam gelişmedi yarın yumurtalar hakkında bilgi verecekler güzel haberler gelir inşallah tüm isteyenlerden
Sizin yaşınız kaç acaba sakıncası yoksa tüp bebek tedavisine hangi sorundan dolayı başvurmuştunuz. Bende problem görünmüyor eşimde de benimki yaştan dolayı sanırım bir yıldır olmadı bebeğim ve başka merkezlerde 3 tüp bebek bir aşılama ve 2 klomen yumurta takibiyle olumlu sonuç alamadım .. Şişli memeorial de ilk denemem umarım burada mutlu haberi alırım

Sevgili sevgilim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
37
12
Merhaba şişli Memorial fiyat olarak nasıl bir de rapor geçerli mi acaba bilgi verebilir misiniz

amine27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2013
45
20

4 defa önce tüp Bebek denedik ve çok okudum buraları hemde çok anladım ki gidebileceğim tek ve en iyi yer . Semra hanım mükemmel bi doktor merkez labaratuvar hepsi iyi bundan sonrası Allah ın ol demesi ve çok şükür Bizim bi kızımız dünyaya geldi şimdi ona kardeş için tekrar tedavi oluyoruz

Adalar1971

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2017
18
1

Merhabalar
ben de memorial şişli'de tedaviye başlamayı düşünüyorum. sizin tedaviniz nasıl gidiyor? doktorunuz kim? Size bol şanslar dilerim. Teşekkürler

Gulen yuzum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
581
770
Bende şişli memorialde tedavi oldum ve ikiz kızlarım var çok şükür 1 yaşında oldular seneye dondurulmuş embrıyolarımla kardes yapmayı düşünüyoruz rabbım herkese nasıp etsın

Yukarı Alt