Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezinde tedavi görenler

Mucize yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
532
Hayırlı olsun canım sağ salim kucağına alırsın inşallah:)) kaçıncı gün embriyosuydu bide dondurulmuşmu yaptınız acaba
Aminn inşallah canim darısı sizlere inşallah 5.gun embriyosuydu dondurulmustu yumurtalar toplandiktan 1 ay sonra rahim dinlendirilip transferi yaptilar

Son düzenleme:

K_ece

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
42
Aminn inşallah canim darısı sizlere inşallah 5.gun embriyosuydu dondurulmustu yumurtalar toplandiktan 1 ay sonra rahim dinlendirilip transferi yaptilar
inşallah canım Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin.bende dinlendirme dönemindeyim ,haziranda transferim olucak inşallah.

mutina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
125
Arkadaşlar merabalar 5 mayısta transferim oldu 14 mayıstaki sonucum pozitif cikti 235 bugün tekrarlandı 632 heyecandan 3 saat erken gidip yaptirdik 🙈🙈 çok şükür Rabbime bu bekleyiş ne kadar zormuş bir gün hamileyim diyebilecek miyim derdim Rabbim kimsenin kucağını bebeksiz bırakmasın isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Canım benim çok sevindim maşallah hayırlı olsun tebrik ederim👏🏻👏🏻👏🏻Geçen gün aklımdan geçtin naptı acaba demiştim kendi kendime. Ne güzel haberler sağlıkla doğsun inşallah, darısı tüm isteyenlerin başına inşallah🙏🏻☺☺☺

Mucize yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
532
Canım benim çok sevindim maşallah hayırlı olsun tebrik ederim👏🏻👏🏻👏🏻Geçen gün aklımdan geçtin naptı acaba demiştim kendi kendime. Ne güzel haberler sağlıkla doğsun inşallah, darısı tüm isteyenlerin başına inşallah🙏🏻☺☺☺
Aminnn insallah canim dualarimdasiniz Rabbim en kisa surede bu guzel duyguyu sizlere de tattirsin inşallah güzel haberler verin 🌹🌹❤❤❤❤

svdmrl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
155
Önerdiğiniz bayan doktor var mı ya da diğerlerinden daha iyi olur diyorsanız erkek doktor. Ona göre tercih yapacağım. Çünkü anladığım kadarıyla her ne kadar Semra hocayla ön görüşme dahi yapsam takipleriyle diğer doktorlarda ilgilenecek.
Valla cnm ben yücel beyden çok memnunum benim muayenelerimi hep yücel beyle Semra hanım yaptı tavsiye ederim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-12-2019

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 207 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu düzelmeye devam ediyor. Gövdesi uzar ve duşusu daha dik olur. Rahminizin boyu artık küçük bir greyfurt büyüklüğünde. Bu hafta sonunda bebeğiniz yaklaşık 30 ml (3 çorba kaşığı) amniyotik sıvı işçinde yüzüyor olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt