Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezinde tedavi görenler

Mucize yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
456
686

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-01-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 70 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mucize yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
456
686
Hayırlı olsun canımm çook sevindimmmm darısı bizlere inş
Aminnn insallah transferin ilk gununden beri hamile oldugumu bilmeden sayfadaki tum arkadaslara dua ediyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Mucize yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
456
686
Hayırlı olsun canım sağ salim kucağına alırsın inşallah:)) kaçıncı gün embriyosuydu bide dondurulmuşmu yaptınız acaba
Aminn inşallah canim darısı sizlere inşallah 5.gun embriyosuydu dondurulmustu yumurtalar toplandiktan 1 ay sonra rahim dinlendirilip transferi yaptilar

Son düzenleme:

mutina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2013
363
1.014
Arkadaşlar merabalar 5 mayısta transferim oldu 14 mayıstaki sonucum pozitif cikti 235 bugün tekrarlandı 632 heyecandan 3 saat erken gidip yaptirdik 🙈🙈 çok şükür Rabbime bu bekleyiş ne kadar zormuş bir gün hamileyim diyebilecek miyim derdim Rabbim kimsenin kucağını bebeksiz bırakmasın isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Canım benim çok sevindim maşallah hayırlı olsun tebrik ederim👏🏻👏🏻👏🏻Geçen gün aklımdan geçtin naptı acaba demiştim kendi kendime. Ne güzel haberler sağlıkla doğsun inşallah, darısı tüm isteyenlerin başına inşallah🙏🏻☺☺☺

Mucize yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
456
686
Canım benim çok sevindim maşallah hayırlı olsun tebrik ederim👏🏻👏🏻👏🏻Geçen gün aklımdan geçtin naptı acaba demiştim kendi kendime. Ne güzel haberler sağlıkla doğsun inşallah, darısı tüm isteyenlerin başına inşallah🙏🏻☺☺☺
Aminnn insallah canim dualarimdasiniz Rabbim en kisa surede bu guzel duyguyu sizlere de tattirsin inşallah güzel haberler verin 🌹🌹❤❤❤❤

svdmrl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2015
241
164
Önerdiğiniz bayan doktor var mı ya da diğerlerinden daha iyi olur diyorsanız erkek doktor. Ona göre tercih yapacağım. Çünkü anladığım kadarıyla her ne kadar Semra hocayla ön görüşme dahi yapsam takipleriyle diğer doktorlarda ilgilenecek.
Valla cnm ben yücel beyden çok memnunum benim muayenelerimi hep yücel beyle Semra hanım yaptı tavsiye ederim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-12-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 35 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt