Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezinde tedavi görenler

sevgii20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.056
Önerdiğiniz bayan doktor var mı ya da diğerlerinden daha iyi olur diyorsanız erkek doktor. Ona göre tercih yapacağım. Çünkü anladığım kadarıyla her ne kadar Semra hocayla ön görüşme dahi yapsam takipleriyle diğer doktorlarda ilgilenecek.
CAnım benimde doktorum gönül hanımdı ben çok memnun kaldım.başından sonuna kadar kendisi takip etti transfer de dahil.sadece yumurta toplama işlemini başka bir doktor yaptı bir kerede Semra hanıma muayene oldum..

migrendefterim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
doktorların hepsi iyi bence ben ilk muayenemden opu gününe kadar hep gönül hanıma muayene oldum transfer aşamasında ise her gittiğimde başka dr denk geliyordu, beril hanım, fulya hanım, ipek hanım hepsi çok kibar ve ilgili doktorlar, opu işlemimi de günseli hanım yapmıştı o da çok iyi biri içiniz rahat olsun yani zaten size ilaç bilginiz vs mesaj atılmadan önce tüm verileri semra hanım ile gözden geçirip öyle karar veriliyor diye yazmıştı bir arkadaş

svdmrl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
155
Toplama ve transfere de yine aynı kişilermi geliyor canım
Toplama işlemini Melih bey yapıyor transferi Semra hanımı istemiştim ama o gün yoktu yücel bey yaptı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-12-2019

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 207 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu düzelmeye devam ediyor. Gövdesi uzar ve duşusu daha dik olur. Rahminizin boyu artık küçük bir greyfurt büyüklüğünde. Bu hafta sonunda bebeğiniz yaklaşık 30 ml (3 çorba kaşığı) amniyotik sıvı işçinde yüzüyor olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tozduman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
merhaba arkadaşlar pozitif gören arkadaşlar hayırlı olsun darısı bizlerin başına inşallah daha önce yazmıştım sadece 1 yumurtam döllendi diye 3 .gün bugün 8 hücreli olmuş birgün daha bekletelim dediler yarın transfer olacakmış 1 embriyoyu 4.güne bekletmek risk değilmi anlayamadım böyle bir şey yaşayan varmı aranızda

arminch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.598
merhabalar ben transfer olduğum gece 1gün kalmak için mecidiyeköy civarında fırsat sitesinden otel araştırmıştım trump towers avm ye yakın Molton Monapart Mecidiyeköy otelinde kaldık 2kişi kahvaltı dahil 200tl ödedik odalar biraz küçük ama temiz ve güvenilirdi uzun süre kalıcaksanız bunalabilirsiniz biz 1 gün kaldığımız için sorun olmadı kahvaltısı da güzeldi
tesekkur ederim notumu aldim. bu arada gozun aydin bebegin seninle💐 kucagina almayı da nasip etsin allah🧿🙏🏼

Saklicennet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.218
merhaba arkadaşlar pozitif gören arkadaşlar hayırlı olsun darısı bizlerin başına inşallah daha önce yazmıştım sadece 1 yumurtam döllendi diye 3 .gün bugün 8 hücreli olmuş birgün daha bekletelim dediler yarın transfer olacakmış 1 embriyoyu 4.güne bekletmek risk değilmi anlayamadım böyle bir şey yaşayan varmı aranızda
Merak etmeyin onlar bekletiyorlarsa ya 4. Güne sağlıklı çıkabileceğini düşünüyorlar ya da boşuna transfer etmemek için 4. Güne çıkar mı diye bakıyorlardır. 5. Güne biraz risk oluyormuş. 3 veya 4. Gün transfer normal diye okudum bir kaç kaynakta. Hayırlısı olur inşallah.

Ay-Perim

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
220
Arkadaşlar ben ada da yaşadığım için ilaçlarımı şimdiden hazır etmem getekti. 27si gibi transfer hazırlıpına başlayacağım çünkü az kaldı.
ceinone jel dolapta mı saklanıyordu.

leslie34

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
407

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-10-2019

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt