Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezinde tedavi görenler

papatya2017

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2019
23
19
Herkese merhaba aslında bunu söylemek burada sorun olur mu bilmiyorum ama okmeydanı deniz eczanesi gonal f ve cetrotide baya uygun fiyata veriyor. Daha önce idil eczanesine gidiyordum o da diğer yerlere göre uygundu ama deniz eczanesi fiyatları daha da iyi.
Ay keşke daha önce haberdar olsaydık neredeyse tedavi bitti

ogrenen-ogretmen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
80
41
Kızlarrrr, lütfen yardım edin🙏🏽 Yumurta büyütmenin 7. Gündeyiz ve bugün beyaz renkli ve kuvamlı akıntılarım geldi beni çok endişendirdi bu normal mi yumurta uyarım sürecinde bunu yaşayan var mı😞😞😞

Saklicennet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2017
5.932
5.999
Kızlarrrr, lütfen yardım edin🙏🏽 Yumurta büyütmenin 7. Gündeyiz ve bugün beyaz renkli ve kuvamlı akıntılarım geldi beni çok endişendirdi bu normal mi yumurta uyarım sürecinde bunu yaşayan var mı😞😞😞
Ben yaşadım. Östrojen hormonundan kaynaklandığını düşünüyorum. Normal yumurtladıydım zaman da sümüksü akıntım kendiliğinden uzayarak gelirdi. Böyle bir şeyse endişelenmeyin.

pamukseker11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
955
572
İlk transferim acıbademdeydi hidrosalpenks olduğumu göre göre embriyoları transfer ettiler. Sonra memoriala geldim önce 2. Tedavime başladım sonra ameliyat oldum sağ tüpüm alındı. 2 negatif 1 kimsayalım oldu 3 başarısız transfer asla neden tutmadı diye sormadım doktoruma çünkü araştırılıcak birseyim yoktu rahim gayet iyi embriyolar kaliteli... sonra gittim pıhtılaşma testi ve kromozon analizi (eşime de aynı zamanda) yaptırdım. Ondada birsey çıkmadı. Sonra memorialda 3. Tedavime başladım yücel bey daha önceki negatifleri kromozon bozukluğuna bağladı pgt istedi. Fakat son tedavimde 1 blastım oldu onu pgtye yollamaya kıyamadım kaybetmekten korktum. Transfer oldu ve içimizde kıpırdanıyor şuanda. 🙏🏼 Tanrım isteyen herkese nasip etsin.
Hep Uzun uzun yazıp anlatıyorum örnek olması için. Negatifler olabilir çünkü bilimsel bir acıklama yok neden Tutmadığına dair. Birazda kısmet işi. Yani memorialda İlk transferimde tutabilirdi 2. De 3. De... ama tutmadı yine kaliteli embriyolardı. Ama kısmetimde 4. Transfer varmış.
Tutan transferınızde nasıl bir tedavı gordunuz? Aynı tedavimi uygulandı ? Bagısıklık baskılayıcı ılac fln kullsndınızmı ,bebegınızı saglıkla buyutun ınsallah 🤗

Ykthkmhn

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
497
548
İlk transferim acıbademdeydi hidrosalpenks olduğumu göre göre embriyoları transfer ettiler. Sonra memoriala geldim önce 2. Tedavime başladım sonra ameliyat oldum sağ tüpüm alındı. 2 negatif 1 kimsayalım oldu 3 başarısız transfer asla neden tutmadı diye sormadım doktoruma çünkü araştırılıcak birseyim yoktu rahim gayet iyi embriyolar kaliteli... sonra gittim pıhtılaşma testi ve kromozon analizi (eşime de aynı zamanda) yaptırdım. Ondada birsey çıkmadı. Sonra memorialda 3. Tedavime başladım yücel bey daha önceki negatifleri kromozon bozukluğuna bağladı pgt istedi. Fakat son tedavimde 1 blastım oldu onu pgtye yollamaya kıyamadım kaybetmekten korktum. Transfer oldu ve içimizde kıpırdanıyor şuanda. 🙏🏼 Tanrım isteyen herkese nasip etsin.
Hep Uzun uzun yazıp anlatıyorum örnek olması için. Negatifler olabilir çünkü bilimsel bir acıklama yok neden Tutmadığına dair. Birazda kısmet işi. Yani memorialda İlk transferimde tutabilirdi 2. De 3. De... ama tutmadı yine kaliteli embriyolardı. Ama kısmetimde 4. Transfer varmış.
Benimde ilki acıbademdeydi 2. Transferimdr memorialda. Benimde olmaması için bi sebep yok. 1 tane dondurulmuşum var onuda kasımda olacağım. Boşluktayım. Dualarım bile yarım kalıyo .tamamlayamıyorum.heyecanım azaldı. Ama inandığım tek şey olmaması için mutlaka bir şer vardı. Rabbim ne derse o. İnşallah doğru zaman bu seferdir. Sevgilerr

Yukarı Alt