Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezinde tedavi görenler

Bir mucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2014
4.066
4.561
Çok haklısınız gerçekten, olacağı varsa her türlü olur ben de aynı fikirdeyim de başka hastanelerde tedavi gören arkadaşlarım ısrarla semra hoca yapsın oraya onun için gittin diyor kafam karışmıştı. Akışına bırakmak en iyisi, allah hepimizin gönlüne göre hayırlısını nasip etsin inşallah ❤🙏
Merhaba benim doktorum Gönül hanımdı ilk transferim naturel ve tuttu şuan bir kızım var çok şükür Semra hanımı hiç görmedim bile :) Allah sizede nasp etsin inşallah

55Nisan55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2019
6
5
Transferiniz hayırlı olsun.adet ağrılarım oluyor diye üzülmeyin.sizi ümitlendirmek istemem ama benim de yoğun bi şekilde adet ağrım olmuştu transferden sonra hatta bende adetten birkaç gün önce hep sivilce çıkardı ordan anlardım adet olacağımı.transferden sonra yine sivilce çıktı o kadar moralim bozulmuştu ki anlatamam kesin hamile değilim diye düşünmüştüm ve o umutsuzlukla transferden sonraki 7.gün gece acilden kan tahlili yaptırdım pozitif çıktı çok şükür.inşallah sizin de öyledir rabbim sağlıkla nasip etsin tüm isteyenlere inşallah🙏
Çok sağolun
Transferiniz hayırlı olsun.adet ağrılarım oluyor diye üzülmeyin.sizi ümitlendirmek istemem ama benim de yoğun bi şekilde adet ağrım olmuştu transferden sonra hatta bende adetten birkaç gün önce hep sivilce çıkardı ordan anlardım adet olacağımı.transferden sonra yine sivilce çıktı o kadar moralim bozulmuştu ki anlatamam kesin hamile değilim diye düşünmüştüm ve o umutsuzlukla transferden sonraki 7.gün gece acilden kan tahlili yaptırdım pozitif çıktı çok şükür.inşallah sizin de öyledir rabbim sağlıkla nasip etsin tüm isteyenlere inşallah🙏
Teşekkür ederim insALLAH öyledir 😥

Ykthkmhn

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
499
553
Kızlar merhaba 14.günümdeyim transfer günüm 23ü olarak belirlendi.yarın crinone jele başlıyorum. Geçen seferki transfer crinone jel1 di.şimdi günde 2 vermişler.inşallah bu transferim tutup bana bebek olur

Yukarı Alt