sivilceler için azitro hap ve clindoxyl kullanan arkadaşlar?

karamelsos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2013
81
4
azitroyu ben nadixa krem ile birlikte yaklaşık 3 ay kadar kullandım. söndürmüştü sivilcelerimi ama çok büyük bi faydasını göremedim. nadixa kremi de sivilce izleri için vermişti doktorum. 3 ay kullandıktan sonra benzamycin kreme gecmiştim çok iyi gelmişti , geçmişti sivilcelerim.

Daissyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2012
246
5
ben 20 yaşımda kullandım 2-3 ay kadar. her gün 1 hap içtim. o zaman sivilceler geçtiler. ama 2 yıl sora tekrar çıktılar. bi daha dzenli olarak kullanamadım zaten. şimdi roacutane kullanıyorum.

siyah_hayal

tatlı_hayat=)
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
256
2
ben kullanıyorum ikisini de. azitroya başlayalı 1 ay oldu . clindoxy de 2 haftadır kullanıyorum. biraz kızarttıo hafiftn . ama sivilcelerim kurudu.

eylul2422

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2012
307
1
sagolun kızlar peki yan etkisi var mı ? bunalım sinir vs. yapıyo mu, sivilce icin kullanılan ilacların cogunda varmış azitronun da bóyle yan etkileri var mı

siyah_hayal

tatlı_hayat=)
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
256
2
azitro yan etki yapmıyo canım. bnde de izler var daha çok. daha 2 hafta oldu izlerimde pek değişiklik yok yakında doktora kontrole gitcem. clindoxy sivilce izlerini kızartabilir birz

eylul2422

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2012
307
1
sivilce tedavisinden sonra izler için soyucu ilaçlar vericem dedi doktor ondan korkuyorm ya daha beter olursa diye :/ gündüz kullanmam için de imex verdi umarım izleri geçirir, soymaya gerek kalmaz :/ doktora gittikten sonra ne dedgni yazar mısn canım?

eylul2422

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2012
307
1
bi de kaşınma yapıyo mu yüzünde? clindoxyl izleri geçiriyosa başta kızartsn sorn olmaz yeterki çözüm olsn iz kalmasn :)

Son düzenleme:

siyah_hayal

tatlı_hayat=)
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
256
2
yazarım tabiki canım. clindoxy li kullandıkça etkilerini de yazarım sna. yüzünün durumu nasıl çok mu iz var yoksa tektük ama geçmeyn izler mi

siyah_hayal

tatlı_hayat=)
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
256
2
arada bir yapıo ama rahatsızlık verecek derecede değil. biraz soymaya başladı hafiften . umarım yakın zmanda izler yok olmaya başlar :)

eylul2422

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2012
307
1
ya izlerim çok garip şekilde yayılmış benim :) sadece sag yanagımda, 3grup halinde ama sık bi şekilde kırmızı noktalar gibi izler :/

siyah_hayal

tatlı_hayat=)
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
256
2
bu ilaçları kullanıpta memnun olanlar var canım yüzü bebek gibi olanlar varmış umarım bizde oluruz :) en kötü ihtimal rooctune veriolar ilaçlar etki etmezse

eylul2422

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2012
307
1
ayy bizimki de bebek gibi olur inşallah başka tedaviye gerek kalmadan :KK66:) o bebekler buraya tecrübelerini yazsa biz de daha umutlu azimle devam etsek kullanmaya :))