Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Melihaerturkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2019
4
1
ben çalışıyorum üstelik ama allahtan işyerinde pek kimseyi görmüyorum.arkadaşlarıma bile gidemiyorum beni böyle görsünler istemiyorum.bendede yanağımda 3 tane yanyana çıkmıştı bende sen gibi yaptım ondan sonra her yanıma dağıldı.geçecek inşallah ama sabretmemiz gerek.günlükkaç doz kullanıyorsun ben 30 kullanıyorum.
Çok zorlu bir süreç aslında bu ama sonrasında herşeyin güzel olduğunu biliyorum çevremdeki herkes kullandı ve aradan 3 sene geçmesine rağmen ciltleri hala mükemmel , tabi dayanamayıp bende başladım 4.ayım şuan ve 80 doz kullanıyorum 20+20 sabah akşamda aynı şekilde , şuanlık bir problem yok tabi her ay kan veriyorum baktırıyorum birde hastane de çalıştığım için artı ayda bir olmasa da 20 günde baktırıyorum normali ise zaten 2 aydır , özellikle bende olan kısmı bel agrısı , burun kanamaları , ve aşırı bir şekilde dudak çatlaması oldu doktorun verdiği HEMATEN diye bir krem var hem yüze hemde dudağa sürüyor çokta ucuz birşey alabilirsiniz , blistexte çok iyi 🙏 umarım bu acıların sonunda işe yarayacak , sivilce için kullanmıyorum ben bu ilacı tabi herkesin cildi ayrı iz için kullanıyorum

karamsartnrca

Radikal Sevdalar
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2019
23
73
Valla kızkardeşim muadili olan aknetrend'i kullanıyor. Çok zor dudakları bile pul pul dökülüyor. Çok cilt kuruması yaptı ayrıca ruhsal olarakta daha sinirli bir yapıya büründü. Doktor bunun ilacın geçici etkileri olduğunu söyledi

Melihaerturkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2019
4
1
Geçici tabiki bende aknetrend kullanıyorum , ama geçene kadar zorlukları çok dudak kuruluğu için günde 2,5 litre en az su içmesi gerekiyor eğer çok içerse dudak çatlaklıkları da azalıyor

symbolic_beauty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
2
0
Ben de düşük dozda kullandım yalnızca siyah noktalarım için. Yanlış hesapladığım için fazla aldığım ve son kullanma tarihi hala geçerli bir buçuk kutu ilacım var. İletişime geçmek isteyen mesaj atabilir.

Kestanesekeriiim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
1.989
1.208
Ben 1 bucuk ay kullandim cok sivilcemde yoktu olanlarida hemen temizledi erkek kardesimde kullaniyordu kan degerleri cok dustu losemiden supheleniyordu ilactan olmus annem ilaci banada biraktirdi.biz kucuktuk ama ben 16 kardesim 14 yasindaydi.sivilceler uzerinde cok etkili bir ilac

Platooo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2019
2
1
Ben 3.ayımdayim ve stres, depresif hal gibi kötü yan etkilerini hiç görmedim. Dudaklarım çok kuruyor sadece. Güneş kremi olarak da la roche Posay i kullanmanızı tavsiye ederim.

lawyeerr

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2018
86
14
Ben 1 bucuk ay kullandim cok sivilcemde yoktu olanlarida hemen temizledi erkek kardesimde kullaniyordu kan degerleri cok dustu losemiden supheleniyordu ilactan olmus annem ilaci banada biraktirdi.biz kucuktuk ama ben 16 kardesim 14 yasindaydi.sivilceler uzerinde cok etkili bir ilac
Geçmiş olsun. Tekrar etti mi sonra?

Yukarı Alt