Siyah Lekelenme neden olabilir anlamadım ?

sudeyoncaa

pozitif ol..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Merhabalar ben 2 aydır diane35 kullandım 8 gün önce bitti en son hapım ve 8 gündürde hergün ara ara siyah leke geliyor ama hergün geliyor bazen yumurta akı gibi sıvı bişeyde geliyor ama oda siyah kahverengi gibi bişey.. Eskiden adet olurken belki 1 gün olurdu ama 8 gündür var anlamadım neden bitmiyo adet olmam gerekiyor ama olmadım sadece leke geliyor korktum hiç bu kadar uzun sürmemişti sizce neden olabilir? Yardımlarınız için şimdididen tşkler

didipxixrçxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Canim bende de çok uzun bi deönem oldu..hatta ben 1,5 yil ginera kullandim..biraktiktan sonra böyle oldum..yumurtlama problemi olduğu zaman böyle oluyormuş..ben de adetimen önce 1 hafta kadar lekelenme oluyor sonra 2-3gün kanama sonra bitiyor..bende yumurtlama problemi var

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Pro Üye
Emoji Skoru
7
diane 35 ???????ne ilacı merakımdan soruyorum kızlar

sudeyoncaa

pozitif ol..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
didipırçık anladım canım belkide ondandır gerci bende pko var muhtemelen yumurtlama problemi her ay oluyor ama hiç böle olmamıştı inş. gecer yaa artık anlamaaıdm hala devam ediyo...
özgeceylan diane35 dogumkontrol hapı

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Pro Üye
Emoji Skoru
7
1 yıldır yasmin kullanıyorum ve artık gebelik düşündüğümüz için bu ay kutu bitince bir daha başlamayacağım,Aynı sorunlarla mı karşılaşacağım acaba ...:çok üzgünüm:

Yukarı Alt