Siyah nokta bandı?

garip_bir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
460
4
Siyah nokta bandı almak istiyorum. Burun çevrem için. Ama eğer kullanırsam o delikler açılınca içine daha çok kir dolmaz mı? Kullanıp memnun olanlar var mı ? Hangi marka?

BayanHicKimse

.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
14.500
10.269
ben 2 haftadır niveanın bandını kullanıyorum. memnunum:KK16: bi sorunla karşılaşmadım. haftada 2 kez uyguluyorum. düzelme oldu baya

Chess

Nirvana
Pro Üye
13 Ağustos 2009
53.819
58.659
bence işlemden sonra hafif bir temizleme suyuyla silmeli veya tonikle silmelisin, yoksa sivilce yapabilir ben diadermine bant kullanıp bandı çıkardıktan sonra bioderma h2o ile siliyorum

elanurisg

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2013
2
0
Kızcağızlarım; az önce internette dolanan siyah nokta bandı yapımını denedim. Umutsuz biçareydim ama sonuca kendim bile inanamadım. Yüzüme yapmadığım şey kalmadı umudumu yitirmiştim kiiiiii sığır jelatini ve süt karışımlı maskeyi uyguladım. Youtube de siyah nokta yapımı yazıp arattığınızda "Londrada Bir Türk Kızı" NIN YÜKLEDİĞİ VİDEO. DETAYLI ANLATIMI VAR inanılmaz birşey.

yemanjainrain

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2012
151
3
türk kızı'lı videoyu izledim arkadaşlar bu tür problemlerim var benim de ki sürekli uğraştığım bir şey yarın denemeyi düşünüyorum eğer olursa tekrar yazıcam buraya :))

MASLOW

Tribal enfeksiyon
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2013
2.446
1.397
siyqah nokta bantları gözenekleri büyütüyo diye duymuştum,var mı öyle bir durum kızlar,benim de sihay nokta sorunum var da

bittersweets

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
750
24
ben Watsons'ın burun bantlarını kullanıyorum iki aydır filan, öncesinde hiç kullanmamıştım siyah nokta bandı. ama uyguladıktan sonra mutlaka tonikle temizliyorum bantı uyguladığım bölgeyi,ve sonra da nemlendirici sürüyorum.yani öyle aman aman bir etkisini göremedim ama bi ferahlama hissi veriyor.ayrıca cildi temizlemeden önce uygulayınca daha iyi sonuç veriyor, deneyimlerimden sonra emin oldum. daha önce bloglarda okumuştum temiz olmayan cilde uygulandığında daha etkili olduğunu, cidden de öyleymiş :)

Marshmallloww

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
27
0
Ben niveanın bantlarını alacaktım arkadaşım ilk kullanımında iyi olduğunu fakat
sonradan işe yaramadığını söylemişti ama ben halimden hiç memnun olmadığım
için illa denemek istedim :)) satış elemanına sordum burunda kıllar çıkardığını
söyledi müşteriler öyle tepki vermiş internette de okumuştum böyle yorumlar
öyle diyince vazgeçtim bende :KK43: gerçekten çıkarıyor mu yardım lütfen ? :KK43:

lantana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
265
2
ben zaman zaman kullanıyorum çoğunlukla watsonsdan alıyorum, daha önceleri nivea alırdım ama watsons daha ekonomik ve ben çok fark hissetmedim ikisi arasında.memnun olduğum bi ürün sonrasında tonikle temizliyorum cildimi..açılan gözeneklerin tekrar dolmaması için cilt temizliğine dikkat etmek gerekiyor

Yukarı Alt