Siyah nokta bandı?

bittersweets

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
750
24
Ben niveanın bantlarını alacaktım arkadaşım ilk kullanımında iyi olduğunu fakat
sonradan işe yaramadığını söylemişti ama ben halimden hiç memnun olmadığım
için illa denemek istedim :)) satış elemanına sordum burunda kıllar çıkardığını
söyledi müşteriler öyle tepki vermiş internette de okumuştum böyle yorumlar
öyle diyince vazgeçtim bende :KK43: gerçekten çıkarıyor mu yardım lütfen ? :KK43:

ben bir süredir kullanıyorum ama öyle bir tüylenme sorunuyla karşılaşmadım, çok çok ufak tüyler oluyor böyle gözle zor görülecek boyutta ama onlar zaten önceden de olanlar,ki ben zaten tüylü bir insanım kendi adıma konuşmam gerekirse:KK1:.yani burun üzerinde koca koca tüylerin çıkması teknik olarak da mümkün değil gibime geliyor :)

HistorianLady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2013
283
2
kızlar ben rituel de beatue burun bandını kullanıyorum. çok da memnunum. cildimi güzelce temizleyip, kil maskesi yapıyorum, gözenekleri açtıktan sonra siyah nokta burun bandını uyguluyorum. size de tavsiye ederim.

Marshmallloww

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
27
0
ben bir süredir kullanıyorum ama öyle bir tüylenme sorunuyla karşılaşmadım, çok çok ufak tüyler oluyor böyle gözle zor görülecek boyutta ama onlar zaten önceden de olanlar,ki ben zaten tüylü bir insanım kendi adıma konuşmam gerekirse:KK1:.yani burun üzerinde koca koca tüylerin çıkması teknik olarak da mümkün değil gibime geliyor :)
Benim tenim baya beyaz ufak falan çıkarsa direk farkedilir gibime geliyor :KK1:.
koca koca tüy çıkmasa bile ufakları bile benim cildimde göze batabilir ama
ben genede denemek istiyorum umarım tüy falan çıkmaz ya :KK43:
çoook teşekkür ederim cevabın için :)

kızlar ben rituel de beatue burun bandını kullanıyorum. çok da memnunum. cildimi güzelce temizleyip, kil maskesi yapıyorum, gözenekleri açtıktan sonra siyah nokta burun bandını uyguluyorum. size de tavsiye ederim.
kil maskenin tarifini verir misin canım rica etsem :)

gorko

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2013
2
0
Kızcağızlarım; az önce internette dolanan siyah nokta bandı yapımını denedim. Umutsuz biçareydim ama sonuca kendim bile inanamadım. Yüzüme yapmadığım şey kalmadı umudumu yitirmiştim kiiiiii sığır jelatini ve süt karışımlı maskeyi uyguladım. Youtube de siyah nokta yapımı yazıp arattığınızda "Londrada Bir Türk Kızı" NIN YÜKLEDİĞİ VİDEO. DETAYLI ANLATIMI VAR inanılmaz birşey.
ya orda aromasız jel demıs ben onu bı turlu bulamadım nasıl yapıyosunuz peki

rapunzelll92

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
50
0
canım eğer sende benim gibi burun bandı tuttuğunu koparsın siyah noktaları affetmesin gibi siyah noktalara karşı sertlik yanlısıysan kesinlikle Gratiste satılan Cettua Burun Bandını tavsiye ederim :)) sonrasındada tonik iyi geliyor :-)

xoxo85

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2014
1
0
kil maskenin tarifini verir misin canım rica etsem :)[/QUOTE]

Canım kıl maskesini satın alabilirsin ben bursada pazardan almıştım doğacı markalı gerçekten çok iyi geldi öncesinde kayısı sabunu ile cildimi temizliyorum :)

ReveN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2011
329
201
onu kullanma bunu kullanma yağlı bir cildiniz varsa siyah nokta kaçınılmaz bu siyah nokta denilen şey öyle sıkmayla temizlemeyle felanda çıkmıyor bu bantları hemen hemen herkes kullanıyor gibi kullandıktan sonra cildi çok iyi temizlemeli ve dikkat etmeli tekrar olmaması için zararlı olsa dünyada kullanılmaz diye düşünüyorum yıllardır bu konuda her forumda araştırma yaparım yok şu karışımı dene siyah noktaya iyi geliyor diyorlar ama hepsi bence hikaye geçmiyor ya ilk baştan çok küçük yaşlardan beri bu bilinçte olup cildi çok temiz tutmayı öğrenecez ki şuan bu imkansız gibi siyah noktalar bir kere yerleşince inanın çıkarması zor mesela ben banyo yapınca biraz gözenekler açılıyor sıkmaya çalışıyorum tek tük yağ çıkıyor ama önceden yerleşmiş olanların çıkmasının mümkünatı yok

quilete

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2014
53
86
bu siyah noktadan kasıt adına "ben" dediğimiz siyah noktalar mı yoksa daha küçük küçük olan siyah noktalar mı?

kedikedi84

Başlangıç:100 Güncel:81 Fark:19 3.hedef:79
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2008
3.033
5.423
Ben iki haftada bir ya da haftada 1 burun bantı yapıştırırm sonra maske sonra tonik ciddi manada azaldı siyah noktalarım tüylenmede olmadı.

Yukarı Alt