• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Siyah Nokta Giderici Maske Evde Hazirlayin çok Etkili...

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar ben bu maskeyi sürekli yapıyorum 2 / 3 hafta birkez...

Malzemeler:mısır unu,limon,yoğurt

bir yemek kaşığı mısır unu,bir yemek kaşığı yoğurt ve bir limonun kabuğunu rendeleyin bu karışımı yüzünüze komple sürüp 20 dakika bekleyin,elinizle ovarak çıkarın ardından soğuk suyla yüzünüzü yıkayın...:teytey:

eldeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2007
701
3
ihtiyacım var,yarın hemen deneyeceğim,teşekkürler.

*ASXIX*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
19
0

bir yemek kaşığı mısır unu,bir yemek kaşığı yoğurt ve bir limonun kabuğunu rendeleyin bu karışımı yüzünüze komple sürüp 20 dakika bekleyin,elinizle ovarak çıkarın ardından soğuk suyla yüzünüzü yıkayın...:teytey:
bende yeşil kil le zeytin yağ ve ılık su plastik kapalı bi kapta macun kıvamında yapıyorum.yüzüme masaj yaparak sürüyorum 5-10 dk sonra cildimi ılık suyla tıkıyorum. cildin gerildiğini gözeneklerin açıldığını fark ediyorsun.ben cildim kuru diye zeyt.yağı koyuyorum. herkese şiddetle tafsiye ederim..:teytey:

dhilek

shizen & senritsu
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
1.781
11
evde malzemelerim var hemen şimdi deniyorum...[/COLOR]

yagmur_tanesi

GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
336
32
siyah noktalardan nefret ediyorummmmmmmm kötükedihüso güzel bir cilde sahip olmak istiyorum hihoyyyt vede her çareyi deniyorumm dua edin kızlarr güzel cildim olsun aknesiz siyah noktasızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile5

17Ocak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
95
0
28
limon kabugnun cilde cok iyi geldigni dymustum bende bi denim hihoyyyt zaten biseyden eksik kalsam catlarim

TMYy

*T&M*
Pro Üye
15 Haziran 2008
5.347
5
ben yapıyodum bu maskeyi ama limon kabuğu koymuyodum cildi çok güzel yapıo bikaç kullanımdan sonra tamamen temizleniyo cilt ama o maskeden sonra mutlaka yatmadan sıkılaştırıcı toniğinizi sürün. tonik yoksa soda sürün yoksa gözenekler açık kalır yine dolar içleri.

E

EU1

Ziyaretçi

bi kaç yerde daha duymustum bende denicem tesekkur ederim:eek:

NightWish

TEAM CULLEN
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
589
1
önceden verilmiş siyah noktalara etkili bir maske daha var..
mısır unu süt ve yumurta akı oda çok iy geliyor..

mrs.mystery

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
1.032
114
2-3 aydır başım dertte şu siyah noktalarla sıkamıyorum geçmioyor da zaten..
peeling jeli fln kullanıyorum o da fayda etmedi..
inş bu karışım etkili olur...

Beyhan__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
541
0
30
bende etkili olmadı..
geçmiyolar ya kafayı yemek üzereyim artık

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar arkadaşın söylediği karışımı yaptıktan sonra 10 dakka yüzünüzü kaynar su buharına tutun başınıza havlu alın leğene suyu dökün on dakka bekleyin ıslaklığını hafif alın aynanın karşısında tek tek sıkın... hiç bie maske tamamen siyah nokta görünümünü kaldırmaz sadece hafifletir. haftada bir yapın mutlaka.. eğer sıkamazsanız bir süre daha yapmaya devam edin siyah noktalar inadı bırakacaktır.. fakat sıkarken çok zorlamayın yara yaparsınız kolay gelsin.. çok memnun kalacaksınız emin olun

c.c.D

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
87
0
31
hergün yapsak hemen gitmezmii :KK43:
burnumda var delircem

jared

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
311
0
hemen deneyim bakalım inşallah işe yarar :) teşekkürler

P

papat_ya

Ziyaretçi
sitede vermiş oldugunuz siyah noktala maskesini yarın denicem iyi sonuç alısam tekrar yazarım by ::teytey:

F

fadan

Ziyaretçi
bende deniceem bakalım nası oluo tesekkür şeker paylasım için