• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Siyah noktalarımla başım dertte 😔

Canm oglmmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2018
2.164
2.994
İyi akşamlar...
Biliyorum dert değil ama çok takıntı haline getirdim sürekli aynanın karşısında saatlerce kendime bakıyorum.
Aşırı derecede beyaz tenliyim, burnum ve çevresi Sinay nokta dolu,çekildiğim fotoğraflarda bile belli oluyorlar. Ara sıra sıkıyorum sonrada palyaço gibi burnum kıpkırmızı dolanmak zorunda kalıyorum.
lütfen uyguladığınız yöntemler varsa söyler misiniz?
burun bandını düşündüm ama tüylenme yapar diye cesaret edemedim.
şimdiden hepinize teşekkür ederim 🙏

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
31.399
64.410
İyi akşamlar...
Biliyorum dert değil ama çok takıntı haline getirdim sürekli aynanın karşısında saatlerce kendime bakıyorum.
Aşırı derecede beyaz tenliyim, burnum ve çevresi Sinay nokta dolu,çekildiğim fotoğraflarda bile belli oluyorlar. Ara sıra sıkıyorum sonrada palyaço gibi burnum kıpkırmızı dolanmak zorunda kalıyorum.
lütfen uyguladığınız yöntemler varsa söyler misiniz?
burun bandını düşündüm ama tüylenme yapar diye cesaret edemedim.
şimdiden hepinize teşekkür ederim 🙏
komedon aletıyle temızlemek gerek burun bolgesı sıkılmaz genıs gozenek sıyah noktadan cok daha kotu duruyor
tuylenme yapmaz burun bandı uzun yıllardır kadın erkek herkes kullanıyor 15 yasımdan berı bende kullanıyorum 33 yasımdayım hıc tuylenme yapmadı
dusta mutlaka peelıng ya da kese yaparım yuzume cıktıgımda da hemen sıyah nokta bandımı yaparım gozenekler acılmısken

haftada 1 kil maskesı yapar arkasından yıne burun bandı yaparım yanı haftada 2 kere yaparım

uygularsanız farkı gorursunuz

Canm oglmmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2018
2.164
2.994
komedon aletıyle temızlemek gerek burun bolgesı sıkılmaz genıs gozenek sıyah noktadan cok daha kotu duruyor
tuylenme yapmaz burun bandı uzun yıllardır kadın erkek herkes kullanıyor 15 yasımdan berı bende kullanıyorum 33 yasımdayım hıc tuylenme yapmadı
dusta mutlaka peelıng ya da kese yaparım yuzume cıktıgımda da hemen sıyah nokta bandımı yaparım gozenekler acılmısken

haftada 1 kil maskesı yapar arkasından yıne burun bandı yaparım yanı haftada 2 kere yaparım

uygularsanız farkı gorursunuz
Çok teşekkür ederim derhal alıp uygulayacağım.
önerebileceğiniz marka falan var mıdır? Kusura bakmayın hiç kullanmadığım için bilgim yok.

benlacivert

Popüler Üye
Pro Üye
25 Ağustos 2014
6.756
8.878
F... sinin sabun sos ve kremini kullanıyorum mayıstan beri.Yıllardan beri uğraştığım sivilcelerden kurtuldum ama siyah noktam yoktu onu bilemiycem .
Çıkmaya başlayanı bile söndürüyor sosu .🤷‍♀️Şu çok zararlı ilaca toplamda 400 tl ödedim bir poşet ilaç .
İlk kullanımda 10 mg lık olanı alerjiye sebep oldu .Göz kapaklarım yanmış gibi sabah su topladı .
Hiç kullanamadım .Kaldı öylece 4 yıl önce o kadar para vermiştim birde.

Canm oglmmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2018
2.164
2.994
F... sinin sabun sos ve kremini kullanıyorum mayıstan beri.Yıllardan beri uğraştığım sivilcelerden kurtuldum ama siyah noktam yoktu onu bilemiycem .
Çıkmaya başlayanı bile söndürüyor sosu .🤷‍♀️Şu çok zararlı ilaca toplamda 400 tl ödedim bir poşet ilaç .
İlk kullanımda 10 mg lık olanı alerjiye sebep oldu .Göz kapaklarım yanmış gibi sabah su topladı .
Hiç kullanamadım .Kaldı öylece 4 yıl önce o kadar para vermiştim birde.
Regl zamanı bir iki tane ufak tefek çıkar sivilcem o da hemen geçer. Ben bi araştırayım o zaman siyah noktaya iyi gelir mi diye

Yukarı Alt