Siyah saç boyasını nasıl akıtırım

dryolcy

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2017
43
21
Arkadaşlar acilll yardıma ihtiyacım var saçlarımı 3 gün önce koyu kahveye boyadım bildiğiniz kömür siyahı oldu nasıl akıtırım bu boyayı açık kahve olsun istiyorum saçlarımın yada üstüne boya tutarmı biraz açılsa yeter çok siyah 😒😒

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Cici derler namıma vay vay
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ağustos 2018
4.979
38.314
Daha boyayalı 3 gün olmuş. Tarihi geçmiş ya da karışmış bir boya değilse yıkandıkça akacaktır zaten. Sık yıkayın saçınızı bu sıralar.

Bibibella

LibBiBido ♈
ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ocak 2010
32.426
74.656
Açik kahve icin neden koyu kahveye boyadınız 🤔 birkac yıkamaya o koyuluk kalmaz diye düsünüyorum beyaz sabunla yıkayabilirsin :KK66:

Brunello Cicinelli

Zıpçıktı Cici derler namıma vay vay
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ağustos 2018
4.979
38.314
Açik kahve icin neden koyu kahveye boyadınız 🤔 birkac yıkamaya o koyuluk kalmaz diye düsünüyorum beyaz sabunla yıkayabilirsin :KK66:
Atladığım ibretlik detayı yakalamışsın, şukunu verdim :KK70: Bu ibretlik soruya bende şuan cevap bekleme hakkımı kullanmak istiyorum.

Rojjin

La Tahzen...
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
2.190
6.579
Saçınızın alt rengi neydi, boyalı mıydı?
Boya markasından dolayı saçma bir renk ortaya çıkmış olabilir örneğin palette öyle.
Sizin yapabilecekleriniz kepek şampuanı kullanmak, karbonatla yıkamak, kremlemek, sabırlı olmak. Başka işlem yapmayın yanabilir.

malii

Kasabın Karısı 💖💖
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
2.766
10.594
Arkadaşlar acilll yardıma ihtiyacım var saçlarımı 3 gün önce koyu kahveye boyadım bildiğiniz kömür siyahı oldu nasıl akıtırım bu boyayı açık kahve olsun istiyorum saçlarımın yada üstüne boya tutarmı biraz açılsa yeter çok siyah 😒😒
C vitamini tabletiyle açabilirsiniz.bikaç gün arayla iki üç kez tekrarlarsanıZ saçınızın rengi bir iki ton açılır .beyaz sabunla da açabilirsiniz.biraz ağırlaşıyo saçınız ama sonraki yıkamada normale döner.sabun biraz yıpratır saçınızı ama bilginiz olsun

Yukarı Alt