• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Siyah saç boyasını nasıl akıtırım

Derya ama dertli

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2017
47
22
Arkadaşlar acilll yardıma ihtiyacım var saçlarımı 3 gün önce koyu kahveye boyadım bildiğiniz kömür siyahı oldu nasıl akıtırım bu boyayı açık kahve olsun istiyorum saçlarımın yada üstüne boya tutarmı biraz açılsa yeter çok siyah 😒😒

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.455
74.637
Daha boyayalı 3 gün olmuş. Tarihi geçmiş ya da karışmış bir boya değilse yıkandıkça akacaktır zaten. Sık yıkayın saçınızı bu sıralar.

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.455
74.637
Açik kahve icin neden koyu kahveye boyadınız 🤔 birkac yıkamaya o koyuluk kalmaz diye düsünüyorum beyaz sabunla yıkayabilirsin :KK66:
Atladığım ibretlik detayı yakalamışsın, şukunu verdim :KK70: Bu ibretlik soruya bende şuan cevap bekleme hakkımı kullanmak istiyorum.

Rojjin

La Tahzen...
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
2.190
6.610
Saçınızın alt rengi neydi, boyalı mıydı?
Boya markasından dolayı saçma bir renk ortaya çıkmış olabilir örneğin palette öyle.
Sizin yapabilecekleriniz kepek şampuanı kullanmak, karbonatla yıkamak, kremlemek, sabırlı olmak. Başka işlem yapmayın yanabilir.

malii

Kasabın Karısı 💖💖
Pro Üye
9 Ocak 2009
21.812
102.659
Arkadaşlar acilll yardıma ihtiyacım var saçlarımı 3 gün önce koyu kahveye boyadım bildiğiniz kömür siyahı oldu nasıl akıtırım bu boyayı açık kahve olsun istiyorum saçlarımın yada üstüne boya tutarmı biraz açılsa yeter çok siyah 😒😒
C vitamini tabletiyle açabilirsiniz.bikaç gün arayla iki üç kez tekrarlarsanıZ saçınızın rengi bir iki ton açılır .beyaz sabunla da açabilirsiniz.biraz ağırlaşıyo saçınız ama sonraki yıkamada normale döner.sabun biraz yıpratır saçınızı ama bilginiz olsun

Yukarı Alt