Siyah saç(yardımm)

ades_ballibadem

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.740
49
ay inanmıyorum ya yazık o saçlaa yazıkkkk:1no2:

ama kestirdinya gör bak saçların güçlenip daha çabuk uzayacak ,hihoyyytböylece siyahlardan biran önce kurtulursun canım:içelim:

TMYy

*T&M*
Pro Üye
15 Haziran 2008
5.347
4
ah ben siyahı akıtana kadar neler çektim kuaförüm bidaha saçını siyaha boyarsan almıcam seni dükkana dedi:KK70: ama boya siliciler varya bitkisel saçı hiç yıpratmıyor benim saçım çok hassastır. boya siliciyle akıttı saçımdaki siyahı hatta ben kat kat boyatmıştım. saçımdaki boya aktı ve kendi rengime döndü inanamadım ama 15 gün arayla bikere daha aynı işlemden geçti çünkü uçlara doğru biraz kalmıştı sürekli siyaha boyamaktan.

E

EU2

Ziyaretçi
ah ben siyahı akıtana kadar neler çektim kuaförüm bidaha saçını siyaha boyarsan almıcam seni dükkana dedi:KK70: ama boya siliciler varya bitkisel saçı hiç yıpratmıyor benim saçım çok hassastır. boya siliciyle akıttı saçımdaki siyahı hatta ben kat kat boyatmıştım. saçımdaki boya aktı ve kendi rengime döndü inanamadım ama 15 gün arayla bikere daha aynı işlemden geçti çünkü uçlara doğru biraz kalmıştı sürekli siyaha boyamaktan.
a nasıl bir şey o?? tamamen akıtıyomu boyayı?birde benim diplerden 2 3cm kendi saçım var ona zarar vermezmi?? kuaförlerdemi yaıyorlar bu işlemi birde fiyatı ne kadar? çok soru sordum=))

TMYy

*T&M*
Pro Üye
15 Haziran 2008
5.347
4
kesinlikle zarar vermiyor tamamen bitki özlü amonyaksız. ben yıpranıcak diye çok korktum ama kuaförüm yıpranırsa tüm sorumluluğu alıorum para almıcam senden dedi. ve yıpranmadı ve kendi saç rengime döndü. onu saçıma sürdü ısı verdi 15dk sonra yıkadı ve hergün sende yıka dedi bana. saç boyayaı böylelikle kusuyomuş. zaten o yaptığı gibi kustu 15 günde ben yıkadım oldu bitti. benim saçım uzun 120liraya yaptı. kuaförüne sor o sana anlatır boya siliciyi. ama bitkisel olanını söyle.

benimde diplerden saçım gelmişti ama kesinnlikle kendi saçıma bişey yapmadı. sadece boyayaı kusturuyo kendi saçı rengine bişey yapmıo.

E

EU2

Ziyaretçi
kesinlikle zarar vermiyor tamamen bitki özlü amonyaksız. ben yıpranıcak diye çok korktum ama kuaförüm yıpranırsa tüm sorumluluğu alıorum para almıcam senden dedi. ve yıpranmadı ve kendi saç rengime döndü. onu saçıma sürdü ısı verdi 15dk sonra yıkadı ve hergün sende yıka dedi bana. saç boyayaı böylelikle kusuyomuş. zaten o yaptığı gibi kustu 15 günde ben yıkadım oldu bitti. benim saçım uzun 120liraya yaptı. kuaförüne sor o sana anlatır boya siliciyi. ama bitkisel olanını söyle.

benimde diplerden saçım gelmişti ama kesinnlikle kendi saçıma bişey yapmadı. sadece boyayaı kusturuyo kendi saçı rengine bişey yapmıo.
ay canm sağol hemen gidip kuaföre soriim..nettende bakiim süper bi haber bu =))

ades_ballibadem

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.740
49
evet böyle bişey var ama gerçekten bitkisel deyip yapmıyorlar haberin olsun dikkatli ol bide sana bi link bulucam şimdi bununla ilgili,

TMYy

*T&M*
Pro Üye
15 Haziran 2008
5.347
4
evet kandırmaya çalışır seni kimyasalını kullanır bitkiselini kullandım der sana kimyasalı daha ucuz olduğu için haksız kazanç yapıp bitkisel parası alır dikkatli ol banada kuaförüm anlattı. kuaförüm sağolsun akraba gibi olduk artık hergün orda olduğum için:)))

güvenilir bi kuaförde yaptır canım.

Yukarı Alt