siyah saçımı açtırdım:)))

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
evet kızlar siyah saçımı açtırdım nihayet 4 senedir siyahtan başka hiçbirşey boyamadığım saçımı açtırdımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ve bronz kahve boyadım işte resmim..sizce nasıl olmuş:)):sm_cool:

Asmin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
198
cok guzel olmus hangi marka kullandin acaba ogrenebilir miyim?

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bence gayet güzel olmus.. ben baslıgı okuyunca benimki kadar acıldı sandım baya koyuymus ama.. siyahtan kurtulmana sevindim..

misspitty

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
185
çok güsell olmuş güle güle kullan cnm:)) ne sorucam kıslar size benim saçlarımda röfle var ben röflemin en açık tonu istedim kuaför olmas röfleyi açamam dedi bilginis varmı ne yapabilirim ??

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bence gayet güzel olmus.. ben baslıgı okuyunca benimki kadar acıldı sandım baya koyuymus ama.. siyahtan kurtulmana sevindim..
teşekkürler cnm açıldı aslında hemde bayağı açıldı ama üstüne boyandığı için koyuldu gerçi yıkandıkça tekrar açılır dedi kuaförüm ama tam istediğim renk oldu belki daha sonra karamele çeviririm...a.s.

Asmin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
198
tamamdir tam istedigim kahve rengini gormus oldum sanirim saol cok

gule gule kullan ancak paketten cikan aciciyi mi kullandin yoksa baska acici mi aldin?

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1

benimkide böyle oldu.. son hali karamel gibi falan diolar işte bana garip gelio hala ya neyse.. güle güle kullan..

Terra Rosa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
evet kızlar siyah saçımı açtırdım nihayet 4 senedir siyahtan başka hiçbirşey boyamadığım saçımı açtırdımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ve bronz kahve boyadım işte resmim..sizce nasıl olmuş:)):sm_cool:

çok guzel bence cok da yakışmış:nazar:
yıkandıkça daha da açılır

Yukarı Alt