Siz balayınızı nerede yaptınız ?

PULPY

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
2.978
7
Merhaba; Arkadaşlar benimde düğün tarihim 01/08/09 balayı otelimizi ayarladık erken rezv.yaralandık Voyage Belek'ten yana oldu umarım mutlu ayrılırız. Bence hala karar veremeyen varsa bu oteli incelemesini öneririma.s.a.s.

özelde nayrıntı yazabilirsin size ne kadara mal oldu,
benim düğünüm temmuzda bugün yarın rezervasyon yaptırıcam

Simena Sun Club düsünüyoruz ama? Voyoge Belek'i de beğenmistim

balpetegim

küçük prensin annesi
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
6.265
16
gülçincim ben simena sun club a2007 yazında gitmiştim,önceki sayfalarda anlatmıştım bi bak istersen
eğer tercih yapacaksan voyage ı tercih et bence

parpalm

PARPALİÇKİMİMASİMAYOROPEN
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
3.032
109
Sevgili GLCCN biz oteli şubat sonu gibi ayarladık erk.rezv.%40 indirim vardı tek slip ödemeyle 1392'ye geldi. otel deniz tarafı ets turla.Gerçekten nezih ve hoş duruyor....
Ama şuan hem günlük fiyatı değişti hemde indrm.%30'a düştü....

drawww

I FEEL LIKE A STAR!
Kayıtlı Üye
9 Mart 2008
59
0
Biz geçen sene Voyage Torba'ya gittik balayımız için ve son derece memnun kaldık. Ama gittiğimiz dönem haziran başıydı ve daha okullar tatil olmadığı için genelde yabancı turist vardı.
Bu sene de Voyage Torba'da yerimizi ayırttık :)

KuRabiYe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
9.190
1
Sevgili GLCCN biz oteli şubat sonu gibi ayarladık erk.rezv.%40 indirim vardı tek slip ödemeyle 1392'ye geldi. otel deniz tarafı ets turla.Gerçekten nezih ve hoş duruyor....
Ama şuan hem günlük fiyatı değişti hemde indrm.%30'a düştü....

EVET BİZDE %40 İNDİRİMDEN YARARLANDIK hihoyyyt

BELEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
39
0
Ben de temmuz ayında evleniyorum. Balayı için erken rezervasyondan yararlanıp voyage belek' den yerimizi ayırttık. sonradan öğrendik ki gideceğimiz otel 2008 in en romantik balayı oteli seçilmiş. çok merak ediyorum neler yaşayacağım. inşallah bir aksilik olmaz antalyada bir otel düğünden sonraki akşam yola çıkacağız, büyük bir yol yorgunluğu olacak bizim için inşallah sonu güzel olur.

parpalm

Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
3.032
109
Ben de temmuz ayında evleniyorum. Balayı için erken rezervasyondan yararlanıp voyage belek' den yerimizi ayırttık. sonradan öğrendik ki gideceğimiz otel 2008 in en romantik balayı oteli seçilmiş. çok merak ediyorum neler yaşayacağım. inşallah bir aksilik olmaz antalyada bir otel düğünden sonraki akşam yola çıkacağız, büyük bir yol yorgunluğu olacak bizim için inşallah sonu güzel olur.

Belencim öncelikle günaydın 3 Ağustosta biz orda olucaz sizden sonra yani kesinlikle yorumlarını yaşadıklarını bekliyorum tecrübe olur banada çok güzel bir yer umarım mutlu ayrılırız....:asigim:

KuRabiYe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
9.190
1
yazın evleniyorum evet ama birçok insan tarafından denize girmeyeceğim, bu yüzden antalya vs.. tercih edeceğime sakin huzurlu bir yer seçmem öğütlendi. bana da mantıklı geldi açıkçası. Bolu abant "büyük abant oteli"ni düşünüyorum bir penceresi göle , bir penceresi ormana bakıyor, sessiz.. sakin..

bu otelin çok güzel bi otel olduğunu duydum cnm...

PULPY

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
2.978
7
gülçincim ben simena sun club a2007 yazında gitmiştim,önceki sayfalarda anlatmıştım bi bak istersen
eğer tercih yapacaksan voyage ı tercih et bence

bikaç kisiden simena ile ilgili hos olmayan yorumlar duydum ve vazgeçtim
vogoge belek de bütçemizi aşıyo off kararsız kaldım? :KK43:

parpalm

Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
3.032
109
bikaç kisiden simena ile ilgili hos olmayan yorumlar duydum ve vazgeçtim
vogoge belek de bütçemizi aşıyo off kararsız kaldım? :KK43:

siz daha iyi bilirsiniz canım ama ets turun sitesinden araştırmalarına devam edebilirsin daha uygun fiyatlar için :çok üzgünüm:

bengusu

herşey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2007
1.701
4
43
Biz geçen sene Voyage Torba'ya gittik balayımız için ve son derece memnun kaldık. Ama gittiğimiz dönem haziran başıydı ve daha okullar tatil olmadığı için genelde yabancı turist vardı.
Bu sene de Voyage Torba'da yerimizi ayırttık :)

bizde bu sene voyage torbaya gidiyoruz mayısın son haftası haziranın ilk haftası ordayız,otel kendini yenilemiş,özellikle odaları çok hoşuma gitti umarım her şey çok güzel olur ve hayal kırıklığı yaşamayız...

selinli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
192
0
kızlar balayını deniz kenarında geçirenler ilk geceden sonra denize girdiniz mi? yada bi kaç gün bekledinizmi? denize girmenin bi sakıncası var mı acaba

bengusu

herşey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2007
1.701
4
43
kızlar balayını deniz kenarında geçirenler ilk geceden sonra denize girdiniz mi? yada bi kaç gün bekledinizmi? denize girmenin bi sakıncası var mı acaba

ilk gecemizi evde geçirdik,ertesi gün otobüsle balayına gittik ve gittiğimiz yer 13-14 saatlik bir yerdi ertesi gün ancak otele vardık ve o gün denize girdim sorun yaşamadım yani evlendikten 2 gün sonra denize girmiştim...

BELEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
39
0
UMARIM PARPALM GÜZEL BİR TATİL OLUR HEPİMİZ İÇİN:roflol: TATİL DÖNÜŞÜ GÖRDÜKLERİMİ YAŞADIKLARIMI YAZICAM