Siz balayınızı nerede yaptınız ?

ilay22

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2016
5
3
Kızlar bu siteden birinin tavsiyesi üzerine Adatepe Bozburun mevkisinde Sabrina Haus ta Balayı yaptım bir hafta kadar oldu döneli. Ama büyüsünden hala çıkamıyorum. Odaları, bulunduğu yer, yemekleri, çalışanlarının ilgisi, Asım Bey :) hepsi çok iyiydi. Aradığınız şey huzur ve doğallık dolu bir tatilse kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız. Bir bakın diyorum :)

Ebruli8991

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2015
157
87
Kızlar bu siteden birinin tavsiyesi üzerine Adatepe Bozburun mevkisinde Sabrina Haus ta Balayı yaptım bir hafta kadar oldu döneli. Ama büyüsünden hala çıkamıyorum. Odaları, bulunduğu yer, yemekleri, çalışanlarının ilgisi, Asım Bey :) hepsi çok iyiydi. Aradığınız şey huzur ve doğallık dolu bir tatilse kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız. Bir bakın diyorum :)
Fiyatı hakkında bilgi verir misiniz :KK66:

ilay22

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2016
5
3
adresinden fiyatlara ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon ya da balayı indirimleri mevcut

Son düzenleyen: Moderatör:

seymakandemirr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2016
3
0
lazgülü sana sakin ve çokkk hoş gidilebilecek bir yer söyleyeyim fırsatı kaçırma derim...antalya kalkana gidin pırat otel çokkk hoş bir kasaba sakin ve inanılmaz güzel bir yer ben dayım olduğu için cocukluğumdan beri gittiğim bir yer ve balayı seçimimide pırattan yanaydı...otel çok temiz sakin fiyatı uygun ulaşım otobüs ile çok kolay ( ki bizim arabamız olmasına rağmen ben kolaylığını bildiğim için otobüsle gittik).eşim ilk 2 gün kalır sonra afyon termale gideriz dedi gidince bu fikri değişti...oteli görmek istersen netten araştırabilirsin yada yardımcı oluruma.sa.sa.sa.şimdiden mutluluklarrrrrrr
Merhaba, bana da yardımcı olabilir misiniz acaba

piyonist

çokta umrumda..
Pro Üye
31 Aralık 2012
6.918
752
Balayında Barselona Catalonia Plaza Otele gittik. Barselona zaten güzel bir şehir, beğendik, sevdik..

Yukarı Alt