Sizce en iyi göz altı kapatıcısı hangisi ???

avoncucansu

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2013
6
0
Ben maybelline ve avondan kapatıcılar denedim ancak, istediğim kadar etki etmiyorlar, acaba daha iyi sonuçlar veren bana önerebileceğiniz bir ürün var mıdır ??

tuz

yanardöner
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
2.711
5
bende maybelline yazacaktım tam. çok mor değil göz altlarım, belki de hiç değil ama sürünce daha da güzel gösterdiği için kullanıyorum. onun dışında da pastelin kapatıcısını kullanmıştım bi zamanlar o da iyiydi.

avoncucansu

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2013
6
0
bende maybelline yazacaktım tam. çok mor değil göz altlarım, belki de hiç değil ama sürünce daha da güzel gösterdiği için kullanıyorum. onun dışında da pastelin kapatıcısını kullanmıştım bi zamanlar o da iyiydi.

:) aslında evet maybelline güzeldi diğerlerine nazaran ama dha iyi bir şey istedim benimkiler birazcık mor, bi de pasteli denemek lazım o zaman çok teşekkürler :KK66:

iloveme

Bir mucize olsun...🌠
Kayıtlı Üye
5 Mart 2013
8.106
7.998
mükemmel sonuç=giorgia armani maestro eraser dark circle concealer

ve bobbi brown creamy concea
ler kit :KK34: $IMG_0934.JPG $get-the-gloss-weekly-edit-morning-after-beauty-giorgio-armani-eraser.jpg

lump

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2013
26
0
Ben maybelline ve avondan kapatıcılar denedim ancak, istediğim kadar etki etmiyorlar, acaba daha iyi sonuçlar veren bana önerebileceğiniz bir ürün var mıdır ??[/QUOTE

Ben CLINIQUE markasının All About Eyes 15 ml - Göz altı Morluk Ve Halkalara Karşı Etkili kapatıcısnı kulanıyorum :)
Bu nemlendirici krem -jel göz altı torbalarınını morluklarını inanki kusursuz kapatıyor cok memnunum ve sabahları işe giderken zaman kaybetmeden pratik bir sekılde sürebiliyorum en sevdiğm yönüde kalıcı olması ve akmaması şiddetle tavsiye ediyorum :)

Son düzenleme:

LadyEvil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
14.417
111
Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.254
Pastel bahsettiğin markalara göre daha iyidir.
Goldenlady var bir de.
O da iyi kapatıyor ama çok doluyor çizgilere malesef.
Sürekli tetikte olup düzeltmek lazım.

Ayrıca kryolan markası da çok övülüyor.
Mac'e de bakmak lazım.
Bunlar kapatıcılığı daha yüksek olan ürünler.

Son düzenleme:

ekin92

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
38
1
Ben maybelline ve avondan kapatıcılar denedim ancak, istediğim kadar etki etmiyorlar, acaba daha iyi sonuçlar veren bana önerebileceğiniz bir ürün var mıdır ??

bana da Clinique'i çok methettiler, bakınca küçücük bir şey ama baya uzun süre de gidiyormuş. Ben de onu denicem sanırım :)

Derin__Su

derin sular
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
5.378
122
Yillardir Garnier roll on göz alti kapaticisini kullaniyorum,
yapay bir görünüm vermiyor en azindan ve ben kendi adima memnunum,
tavsiye ederim :KK66:

edabuyuk

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2012
70
0
clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım

orion7

annesine aşık
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2012
1.690
118
Yillardir Garnier roll on göz alti kapaticisini kullaniyorum,
yapay bir görünüm vermiyor en azindan ve ben kendi adima memnunum,
tavsiye ederim :KK66:

bacım bu üründen bahsetsene bende alma niyetindeyim...çizgilere doluyormu, renkleri nasıl, kurutuyormu...fiyatı ay ne çok sordum yaaa...

berryy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2013
41
0
Ben garnier dan hıc memnun kalmadım kızlar kırısıkları artırıyo sankı tamam dogal duruyo rengı kapatıyo morlukları ama ıncecık kırısıkları doldurup kocaman gosterıyo yada bende oyle durdu bılmıyorum :/

Derin__Su

derin sular
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
5.378
122
bacım bu üründen bahsetsene bende alma niyetindeyim...çizgilere doluyormu, renkleri nasıl, kurutuyormu...fiyatı ay ne çok sordum yaaa...

cizgiler doluyor, yani benimkiler kapaniyor ama tamamen kapamiyor buda dogal bi görüntü veriyor
yani göz altinda kapatici varmis gibi gözükmüyor kesinlikle..
kurutma asla yok nemli sekilde kaliyor gün boyunca.
fiyati da cok uygun 11 tl filan olmasi lazim