Sizce en iyi göz altı kapatıcısı hangisi ???

yenihayatamerhaba

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
21
0
Sevgili arkadaşım
Maybeline kullandım ve kapatıcı da tavsiye etmem,avon ise hiç kullanmak istemediğim kozmetik markası. Sebepleri;
kapatıcı fondoten mutlaka su bazlı olmalı ve deriye nefes aldırmalı. yıllar sonra kalıcı hasara yol açmamalı. Ben profesyonel işim gereği hangi ürün nasıldır sana önerebilirim. Bazı ürünler ucuz kullanılabilir fakat göz altı için kesinlikle çok kaliteli bir ürün almalısın.
Önerilerim: shishedo çok güzel bir ürün
Mac : gece kullanımı için güzel
Amway : Fiyatı daha uygun ve su bazlı,memmuniyet garantisi var..
Bunun dışında birçok pahalı ve kozmetik ürün var. İstersen detaylı bilgi verebilirim..

Beetlee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2012
3.486
15
Garnier'ın kapatıcısı. Çok güzel, hemde bitkisel. Çok hafif bir dokusu var. Gözaltını yormuyor.

kolonyali_mendil

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2012
44
6
şu ana kadar o kadar çok göz altı kapatıcısı kullandım ki:max factor...mac.....pastel....loreal.....2 yıldır kullandığım ve bunların arasında tek memnun kaldığım KRYOLAN göz altı kapatıcısı ..yalnız benim morluklarım çok yoğun.. kapatıcısız dışarı çıkmam mümkün değil ..kryolan ın bu kapatıcısı da ameliyat ve yanık izlerini kapatmak için üretilmiş bir kapatıcı..bu nedenle yukarıda saydıklarımdan çok daha yoğun bir kapatıcı.çok yoğun olduğu için süngerle sürüyorum.ve çok kalıcı diğerleri gibi gün içinde yenilemek gerekmiyor su bazlı değil yoğun krem bazlı pata krem formunda...

Ftsftm

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
355
19
mac mineral kapatıcı gayet guzel. çok memnunum.. hem nemlendirp çizgileri azaltıyor hemde kalıcılıgı güçlü

Son düzenleme:

BirLis

Evli, Mutlu, Çocuklu :)
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2011
87
0
kesinlikle golden rose concealer tavsiye ederim. ben şahsen bunu kullanıyorum ve çok memnunum

clup

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2012
28
0
clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım

Rica etsem doktorunuzun verdigi o göz kreminin ismini verebilir misiniz? Sonucu etkili mi sizce?

mispremses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
1.818
111
Missha M COVER MASTER STICK CONCEALER ayşenur yazıcı övmüş baya bu kapatıcıyı kullanan varmı aranızda

in2u

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
63
5
Bourjois- Healty Mix Councealer i deneyebilirsin, ben çok severek kullanıyorum, fiyatı da 40 tl civarı olması lazım

ladygeorgia

perikızı
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
1.773
74
clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım

cnm doktorunun yazdığı göz kreminin adı neydi