Sizce en iyi göz altı kapatıcısı hangisi ???

sevdae83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009
4
0
clinic mac vs çok ürün denedim bana en iyi gelen lancome effacernes longue tenue
birde doktorum göz altı morluklarım için bir göz kremi yazdı onu aldım 1 ay kullan eğer bu geçirmezse hiç biri geçirmez dedi 1 aydır kullanıyorum güzel açıldı rengi tavsiye ederim, ismi aklımda değil eve gidince yazarım

Edacım dokorun verdiği kremin ismini yazabilirmsin? Yıllardır göz altı morluklarıyla mücedele ediyorum:KK43:

tinkywinky

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2008
191
6
Maybelline affinitone kapatıcı kullandığım en iyi kapaticidir. aloe vera, uzum cekirdegi, salatalık, papatyave birkaç bitkisel içerik daha içeriyor. Çok ağır bir kapatıcı değil, bourjois kullandım ondan daha iyi.

MasumCa

Ne kadar çok bilirsen o kadar bela başa..
Kayıtlı Üye
27 Mart 2011
629
513
Ben de nedense affitone kapatıcıyı hiç sevmedim çok çabuk çizgilere doluyor Kalıcı değil indirimden almıştım kullanamıyorum duruyor öyle:KK43:

MasumCa

Kayıtlı Üye
27 Mart 2011
629
513
Maybelline affinitone kapatıcı kullandığım en iyi kapaticidir. aloe vera, uzum cekirdegi, salatalık, papatyave birkaç bitkisel içerik daha içeriyor. Çok ağır bir kapatıcı değil, bourjois kullandım ondan daha iyi.

Mesela bourjous ten hangi konuda daha iyi healty mix i diyorsunuz sanırım?

tinkywinky

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2008
191
6
Mesela bourjous ten hangi konuda daha iyi healty mix i diyorsunuz sanırım?
Benim goz altlarim çok problemli değil, en aydınlık ve doğal görüntüyü maybelline den aldım. Bourjois bana daha ağır gelmişti,

Ve renk olarak en iyi uyumu maybelline de buldum. Bu nedenle tercihim maybelline den yana oldu.evet healthy mix den bahsediyorum. Daha fazla kalıcı maybelline den. Kalıcılığa önem veriyorsaniz healthy mix i de deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

MasumCa

Kayıtlı Üye
27 Mart 2011
629
513
Benim goz altlarim çok problemli değil, en aydınlık ve doğal görüntüyü maybelline den aldım. Bourjois bana daha ağır gelmişti,

Ve renk olarak en iyi uyumu maybelline de buldum. Bu nedenle tercihim maybelline den yana oldu.evet healthy mix den bahsediyorum. Daha fazla kalıcı maybelline den. Kalıcılığa önem veriyorsaniz healthy mix i de deneyebilirsiniz.

Anladım. O zaman ne güzel sizin için arada yarı yarıya fiyat farkı var çünkü. :)

Turkiyeliyikk

Caykolik
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
2.010
5
Benefit: Fake up :KK34:
Hem nemlendirici hem kapatici.
Biraz pahali ama gercekten degiyor ve uzunnnnn sure bitmiyor.
Gecen sene aldim halen bitmedi :KK53:

$Benefit-Fake-Up-6171.jpg

benimnickim

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
24
0
30
ACİL YARDIM
Arasında kaldığım rimeller
-Alix avien 3 in 1(hem kıvırsın hem uzatsın hem hacim versin istediğim için aklım bunda)
-Alix avien DNA (bunun için çok güzel yorumlar yapmışlar)
-Maybelline sarı (bunada öyle yorumlar yapmışlar ki kullanıp memnun kalmamış olsan yine kullanmaya başlarsın)
Sonuç olarak aklım 3 ın 1 de ama kullanıcı yorumlarıyla fikrim değişebilir

melekuguzhan

Popüler Üye
Pro Üye
7 Nisan 2009
4.007
155
ACİL YARDIM
Arasında kaldığım rimeller
-Alix avien 3 in 1(hem kıvırsın hem uzatsın hem hacim versin istediğim için aklım bunda)
-Alix avien DNA (bunun için çok güzel yorumlar yapmışlar)
-Maybelline sarı (bunada öyle yorumlar yapmışlar ki kullanıp memnun kalmamış olsan yine kullanmaya başlarsın)
Sonuç olarak aklım 3 ın 1 de ama kullanıcı yorumlarıyla fikrim değişebilir

DEBORAh 24 ore volume maskara tek gecerım hepsını kullandım dıor blackout ysl loreal maybelıne bunun elıne su dokemezzzzz :KK34::KK34::KK34:

melekuguzhan

Popüler Üye
Pro Üye
7 Nisan 2009
4.007
155
kapatıcıda mac pro longwear concealerın ustune tanımam. hepsını cope atın arkadaslar bunun kadar mukemmelı yok sabah nasıl suruosanız ole kalıyor aksama dek cızgı cızgı olma yok kapatıcılık super :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

mispremses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
1.818
111
hala adam gibi concealer bulamadım kızlar en memnun kaldıgnız kapatıcı hangisi?çoğu kişi garnier concealer demişti aldım yag bezesi yapmıştı .mac pro long wear düşünüyorum şöle aydınlatcak paraben içermeyen yag bezesi yapmayan hafif bi concealer yokmu yaw:)