Sizce en iyi saç boyası hangisi ve neden?

akasyapapatya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
621
161
Arkadaşlar sizce en iyi saç boyası hangisi nedeninide yazın burada paylaşalım en çok hangi boya markası yazılırsa onu en iyi boya seçelim örnek ben kolestonu beğeniyorum nedenide bugüne kadar en çok onu kullandım ve rengide tutuyor ama köpük olanını denemedim yinede koleston.

pink152

aşkısının bitaNesi :)
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
424
38
bende bugüne kadar bı cok boya denedım sacımda beyaz oldugundan sık kullandım kolestonda cok denedım ama kuaforum bana dısardan alabılecegın en ıyı boya loreal dedı yarın onunla boyuycam sonuclarını sıze bıldırırım kolestonu cok boyadıma ama cok begenmıyorum mesela kahverengılerı sıyah gıbı oluyo tutmuyo

Eprum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2011
387
3
Aynen benimde kuaforum loreal dedi cnm bende hep onla boyuyorum yanliz birsey var butun boyalarn kahvesi neredeyse siyah yapio suan o boyalar yuzunden siyah benim sacim :)

akasyapapatya

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
621
161
lorealin en son köpük boyasını kullandım saf kestane saçımda hiç değişiklik olmadı palette koyu kakao denedim resmen simsiyah yaptı.

_pink

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2010
214
11
canım aman dıyım kolestonla boyama cunku ıcındeki amonyak ıyı renk elde ettıgı gıbı sacı da cok dokuyor..ama bencede en ıyısı loreal asla sasmamak gerek..bende sarısına boyamayı dusunuyorum:21:

besk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2011
48
22
ben koleston kullanıyorum memnunum. ayrıca amonyaksız denilen boyaların da amonyaksız olduğuna inanmıyorum. boyanın içeriğinde amonyak olmasa bile içine katılan sıvıda amonyak oluyor. özellikle açık renk tonlarını amonyaksız elde etmek imkansız.

akasyapapatya

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
621
161
Arkadaşlar bide lütfen tavsiye ettiğiniz boyaları kullandıysanız tavsiye edin çünkü bu yazıları 72 milyon civarı insan okuyor yanlış bilgi vermiyelim kullanıp memnun kaldığımız boya markalarını veriyoruz unutmayın bu bi hatırlatmadır.herkeze yorum yazan arkadaşlar üzerinize alınmayın sizin için yazmadım.

Slania

♪♫
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2010
5.789
281
Ben Neva kozmetigin ürünü olan exicoloru cok begeniyorum. Renkleri cok güzel tutuyor ve katalogtakinden farksiz oluyor. Ayrica kaliteli bir boya ama fiyati cok uygun. Reklami olmadigi icin böyle olsa gerek.

valhala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2010
2.058
1
ben en çok palette ve igora'yı beğeniyorum..hemen hemen hepsini kullandım ama en memnun kaldıklarım bunlar..

exicolor'u deneyemedim çünkü Ankara ' da hiç bir yerde bulamadım :KK43:(

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
904
1
Ben koleston perfect, igora royal, loreal majirel, lorealin market boyaları dahil hepsinde deneyimlerim oldu. Loreal profosyonel boyaları tek geçerim. Majirel, inoa, luacolor hepsi harika.

Yukarı Alt