Sizce en iyi saç boyası hangisi ve neden?

gulata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
70
1
Sevgili hanımlar,
Aranızda hiç loreal inoa saç boyası ve şampuanı kullanan var mı? Ben 6 ay kadar kullandım.
Saçlarım çok döküldü ve tüy tüy. Çok moralim bozuldu. Acaba nedeni bunlar mı? Şikayeti olan yoksa başka nedeni olabilir mi araştıracağım. Tiroid hormonlarımda problem yok.(Sürekli takipteyim) Bu yaşıma kadar hiç böyle bir problem yaşamamıştım.Bilgisi olan varsa, cevap yazarsa çok sevinirim.

xtarix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2010
8
0
Sevgili hanımlar,
Aranızda hiç loreal inoa saç boyası ve şampuanı kullanan var mı? Ben 6 ay kadar kullandım.
Saçlarım çok döküldü ve tüy tüy. Çok moralim bozuldu. Acaba nedeni bunlar mı? Şikayeti olan yoksa başka nedeni olabilir mi araştıracağım. Tiroid hormonlarımda problem yok.(Sürekli takipteyim) Bu yaşıma kadar hiç böyle bir problem yaşamamıştım.Bilgisi olan varsa, cevap yazarsa çok sevinirim.
benim cok uzun ve gür saçlarım vardı son iki aydır kuaförde ınoa ile boyattım ve saçlarım yogun bir şekilde dökülmeye başladı eskidende dökülürdü ama yarı yarıya gitti saçlarım acaba nedeni ınoa mı bilemiyorum. doktora gittim tahlillerim normal yazını yazayım dedim

ilmekhobisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1
0
ben market boyalarınından bir türlü memnun olamadım ama kuaförlerin kullandığı art absolute diye bir boya var sanırım Vitality's markasına ait uzun yıllardır onunla saçımı boyuyorum çokta memnunum saç rengimi istediğim gibi değiştirebiliyorum hem de saçlarım hala sapasağlam ve yumuşacık zaten ev hanımıyım bakım bile yapmıyorum saçlarıma tavsiye ederim

dreamy07

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2012
5.676
5.912
Pakette alırım genelde, güzel renklerivar tonları çok güzel

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-10-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 23 gün kaldı.

Bebeğiniz kilo aldıkça ve derisinin altında yağ birikimi artırkça, bebeğinizin vücudu daha yuvarlak hatlı ve daha dolgun bir görünüm alacaktır. Bebeğinizdeki bu tombulluk normal ve sağlıklıdır. Bunun ilerideki bir obezite ile alakası yoktur. Braxton-Hicks kasılmalarının - Yalancı doğum ağrılarının - plasenta yardımıyla kan dolaşımına yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

vildan demir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
2
0
Neva color tabi ki hem normal boyada hem botanic serisinde müthiş renkler var zaten severek kullanırdım şğimdi bi de zararsızını çıkarmışlar özellikle kahverengi ve kızıllarına bayılıyorum

Yukarı Alt