• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Sizce gebelik mi kimyasal mu?

Nurca55

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
497
816
Selam Kızlar ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. Tarihlerİ şöyle açıklayayım;
28 günde adet tekrarlanır ve 5 gün sürer.
16 Aralık: son adet tarihi
20 Ocak kimyasal gebelik kanaması başladı 10 gün sürdü. Bhcg:sıfırlandı.
Dün (20 Şubat) kan verdim tekrar bhcg:15 çıktı. Sizce sevinmeli miyim? Çok tedirginim ...

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
1.803
867
Selam Kızlar ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. Tarihlerİ şöyle açıklayayım;
Dün (20 Şubat) kan verdim tekrar bhcg:15 çıktı. Sizce sevinmeli miyim? Çok tedirginim ...
Bunu bilemeyiz önemli olan betanin 48 saatte bir takibi ve 2 kat yukselmesi

kinderpingui

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
791
1.190
Yarın tekrar kan verip takip edin sevinmek için erken evet ama ben de kimyasal sonrası ay hamile kaldım :)

Elsah3344

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2019
2
1
35
Selam herkese bende 2 kere kimyasal gebelik yaşadım. İlki kasım ayındaydı. Şu an 2.kimyasal gençliğimi yaşıyorum. Bhcg hala sıfırlanmış değil ve hep öyle kimyasal olacakmış gibi geliyor gebeliklerim. Kimyasal gebelik yaşayıp sonra sağlıklı gebelik yaşayanlar ne yaptınız acaba ben ne yapacağımı bilemiyorum artık

Senaayy

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
123
34
Merhaba değeriniz arttı mı merak ettim. Aynı şeyi şuan bende yaşıyorum c. Tesi kan verdim beta 25 çıktı bugün tekrar vericem. Bat bu çarşamba olması lazım adetime 2 gün var normalde ben biraz erken öğrendim.

Senaayy

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
123
34
Yarın tekrar kan verip takip edin sevinmek için erken evet ama ben de kimyasal sonrası ay hamile kaldım :)
Ben de aralıkta kimyasal geçirdim c. Tesi kan verdim beta 25 çıktı. Bugün tekrar vereceğim. Daha adet günüme 2 gün var biraz erken öğrendim. Sizin kaç çıktı ilki ve adet gününden öncemi baktırdınız. Değer düşük korkuyorum yine kimyasal diye

kinderpingui

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
791
1.190
Ben de aralıkta kimyasal geçirdim c. Tesi kan verdim beta 25 çıktı. Bugün tekrar vereceğim. Daha adet günüme 2 gün var biraz erken öğrendim. Sizin kaç çıktı ilki ve adet gününden öncemi baktırdınız. Değer düşük korkuyorum yine kimyasal diye
Benim yaklaşık 1 hafta öncesi 9 çıkmıştı, 2 gün sonra 20 oldu. Sonra reglime 2 gün kala 12ye düşmüştü. Sonra da kanamam oldu zaten. Ertesi ay da reglim bir kaç gün gecikmişken 440 çıktı. Hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla ilerler.

Senaayy

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
123
34
Benim yaklaşık 1 hafta öncesi 9 çıkmıştı, 2 gün sonra 20 oldu. Sonra reglime 2 gün kala 12ye düşmüştü. Sonra da kanamam oldu zaten. Ertesi ay da reglim bir kaç gün gecikmişken 440 çıktı. Hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla ilerler.
İnşallah ya.. Benimde önceki kimyasal da adet günü 250 çıkmıştı 1.600 e kadar yükselip düşmüştü. Bu sefer ki düşük olunca korktum ama adetime 5 gün varken 25 çıktı bu akşam tekrar kan vericem inşallah artmıştır 🙏🏻🙏🏻

Senaayy

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
123
34
Benim değer 25 ten 80 e çıkmış 🤗

kinderpingui

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
791
1.190
Merhaba Benim beta 25 ten 80 e çıkmıştı 80 den 276 ya çıkmış bugün de.. Bu kadar artması normal mi sence. Dr bile şaşırdı 😑🤷🏻‍♀️
Normal bence daha beta takibi yapma gayet iyi artmış. Yaklaşık 5-6 gün sonra vajinal ultrasonla keseyi görürsün 😍

Senaayy

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
123
34
Normal bence daha beta takibi yapma gayet iyi artmış. Yaklaşık 5-6 gün sonra vajinal ultrasonla keseyi görürsün 😍
Dr haftaya salı ya da perşembe gel kese görünür dedi. İçin rahat edecekse cuma tekrar ver kan dedi. Bende kararsızım. İlki kimyasal olunca her kramp gitmesin de düşüyor mu acaba diyorum

kinderpingui

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
791
1.190
Dr haftaya salı ya da perşembe gel kese görünür dedi. İçin rahat edecekse cuma tekrar ver kan dedi. Bende kararsızım. İlki kimyasal olunca her kramp gitmesin de düşüyor mu acaba diyorum
Bence daha kan verip stres yapma kendine, ilk zamanlar o ağrılar çok normal. İlk 3 ay ara ara regl sancısına çok benzeyen sancılarım oldu benim de.

Senaayy

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
123
34
Bence daha kan verip stres yapma kendine, ilk zamanlar o ağrılar çok normal. İlk 3 ay ara ara regl sancısına çok benzeyen sancılarım oldu benim de.
Aynen ben de regl olacakmışım gibi kasıklarıma kramp giriyor krampla beraber tansiyonum düşüyor. Adetliyken de öyle olurdum. Gün de 6-7 kere 3 dk lık kramp giriyor. Seninde böyle sık oluyor muydu peki