Sizce gereksiz mi?

maviisever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
407
114
Bu aralar çok konu açar oldum hem can sıkıntısından hemde merak ettiğimden kusura bakmayın ve şimdi size iki sorum olucak veya daha fazla...

Şimdi kızlar malum pandemi dönemindeyiz ve hastaneye doğru dürüst ziyaretçi almıyorlar bebek doğunca dolayısıyla oda süslemesi pek yapılmıyor hamileleri takip ettiğim kadarıyla (kendimde yapmayı düşünmüyorum şu anlık) ama evlerinde böyle masa süslemesi, pasta hediyelik vs vs şeyler yapıyorlar o ne oluyor onu merak ettim eve gelir gelmez mi merasim yapılıyor ilk merak ettiğim bu.

İkincisi sizce hastanede mi fotoğraf çekimi yaptırmak daha iyi anne baba bebek büyük anne babalar vs vs yoksa evde yaptırmak mı? Birini takip ediyorum kız evinde yaptırdı ve güzel gibiydi fakat hangisi daha iyi? Bazıları doğum anını vs çektiriyor sizce?

Son olarak bebek arabası internette dolaşırken (pinterst) orada gördüm araştırdım bulamadım böyle bu modeli nerede bulabilirim? Birde kullanan varsa memnun mu? (Markasını bilmiyorum)

14 haftalık hamileyim ve normalde hiç heycanlı değildim ve hatta dün ablamla konuştum kıyafet vs hemen almam sonlara doğru alırım diye şimdi nedense hemen almak istiyorum cinsiyetini bilsem doldururum aşırı heyecan var hemen gelsin istiyorum😄 birde bu sorum var kıyafetler sizce ne zaman almaya başlanmalı ve ilk neler alınması daha mantıklı?
6ADFCEE0-C6CA-4475-8A62-C75D408A3E14.jpeg

sweetgirlcandy

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
3.251
4.711
Bazıları hastaneden çıkınca yapıyor masayı gelen kişilere ama pandemi sürecinde gelen olur mu ya da evinize kabul edecek misiniz misafir bu önemli?

Bence hastane de çekim yaptırmak daha iyi. Evde sizlerden biri de aiel büyükleriyle çekim yapar diye düşünüyorum.

Bebek arabası travel sistem diye biliyorum bu modelleri

Kıyafet için cinsiyetini bekleyin bence. Bol bol zıbın, ağız mendili, müslin vs. alın. 🤗

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :72 Kg. Şimdiki Kilom :70 Kg.

Merve

The Yargı Machine
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
14.564
50.525
29

maviisever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
407
114
Araba bu. 7. aydan sonra almak çok mantıklı. Çünkü sonradan bir şeylere heves ediliyo ve fazla eşya alınarak müsrifliğe girilebiliyor.
Şu an baya mutlu oldum ben hiç bulamam sanıyordum, teşekkür ederim🌺 kesinlikle normalde bende öyle düşünüyorum hatta ablamlada dün akşam öyle konuştuk hatta şey demiştim “ben çok şıp sevdiyim şimdi alırım yarın başka beğenirim niye onu aldım diye kendime kızarım...şimdi bitirirsem o zamana kadar yeni şeyler çıkar alamam çok olur” falan diyordum bugün nedense böyle oldum

maviisever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
407
114
Bazıları hastaneden çıkınca yapıyor masayı gelen kişilere ama pandemi sürecinde gelen olur mu ya da evinize kabul edecek misiniz misafir bu önemli?

Bence hastane de çekim yaptırmak daha iyi. Evde sizlerden biri de aiel büyükleriyle çekim yapar diye düşünüyorum.

Bebek arabası travel sistem diye biliyorum bu modelleri

Kıyafet için cinsiyetini bekleyin bence. Bol bol zıbın, ağız mendili, müslin vs. alın. 🤗
Şu an böyle giderse yakın akrabalarım dışında birilerini kabul edeceğimi düşünmüyorum pek.. Evet bende hastane daha iyi diye düşünüyorum ama o an nasıl olurum onuda bilemiyorum... peki o dediğiniz modeller kullanışlı oluyor mu? Benim beğendiğim modeller bilginiz varsa. Aynen bende öyle düşünüyorum cinsiyet belli olmadan almak istemiyorum normalde ve biraz geç almak istiyorum fakat nedense bugün böyle bir şey oldu acelecilik mi desem heves mi desem bilemedim

Merve

The Yargı Machine
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
14.564
50.525
29
Şu an baya mutlu oldum ben hiç bulamam sanıyordum, teşekkür ederim🌺 kesinlikle normalde bende öyle düşünüyorum hatta ablamlada dün akşam öyle konuştuk hatta şey demiştim “ben çok şıp sevdiyim şimdi alırım yarın başka beğenirim niye onu aldım diye kendime kızarım...şimdi bitirirsem o zamana kadar yeni şeyler çıkar alamam çok olur” falan diyordum bugün nedense böyle oldum
Hevesinizi törpülemek için minik şeyler alabilirsiniz tabi ama ben bebek butikte çalıştım. İnanın her bebek farklı. Her anne farklı ihtiyaçlar farklı. Mesela bi müşterim vardı belki on tane penyr battaniye sattım ona kafın gelip gelip aldı bebek doğdu yine geldi aldı. Artık nasıl bi yıkama yedekleme döngüsü oluşturduysa. 0-3 ay her şeyden 5 tane alsanız inan yeter. Müşterilerimize şey öneriyoduk eşyalar çok küçük makina dolmuyo dönmüyo dediklerinde bi tane temiz çarşaf atın yanında bebeğin eşyalarıyla yıkanması için. Kimi hep tulum giydiriyo kimi tulumdan nefret ediyo filan... İnanın en minimal önerilerle sayış yaptığımız için mutlaka dönüş alırdık. Hatta heveslerini biz bastırırdık. Günah çünkü.

sweetgirlcandy

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
3.251
4.711
Şu an böyle giderse yakın akrabalarım dışında birilerini kabul edeceğimi düşünmüyorum pek.. Evet bende hastane daha iyi diye düşünüyorum ama o an nasıl olurum onuda bilemiyorum... peki o dediğiniz modeller kullanışlı oluyor mu? Benim beğendiğim modeller bilginiz varsa. Aynen bende öyle düşünüyorum cinsiyet belli olmadan almak istemiyorum normalde ve biraz geç almak istiyorum fakat nedense bugün böyle bir şey oldu acelecilik mi desem heves mi desem bilemedim
Valla instagramda doğum fotoğrafçılarında çok hoş fotolar var. Onlar halleder gibi bence🤭

Çocuğum yok ama bende bu model bebek arabasına baktım bir kaç kez güzel kullanışlı duruyor ama çocuk büyüyünce içinde sanki kocaman duruyor gibi geldi bana gördüklerimde. Ufak tefek şeyler alabilirsiniz çoraptır mendildir vs.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :72 Kg. Şimdiki Kilom :70 Kg.