Sizce nasıl irtibatı kesebilirim?

bbllaacckk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
7
0
21
Eski flörtüm ( önceden yakın arkadaştık) şu an sevgilim olduğunu bile bile çiçek gönderdi ilişkimin başlarında sonrasında sürekli aslında onu sevdiğimi söylemeye başladı aynı ortamda olduğumuzdan dolayı illaki karşılaşıyorduk. Ama şuanda aynı ortamda değiliz yine ara dura yazıyor arıyor. Artık ona konuşmak istemediğimi söylemek istiyorum ama musallat olmasından da korkuyorum açıkçası sizce nasıl bir konuşma yapmalıyım?

prettiestgirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
8
0
30
bence sevgilinin bu davranıslarını farkettiğini ve rahatsız oldugunu söyle , ilişkin için endişelendiğinden bahset
Eski flörtün kaç yaşında ? Hangi ortamda karsılasıyorsunuz ?

bbllaacckk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
7
0
21
bence sevgilinin bu davranıslarını farkettiğini ve rahatsız oldugunu söyle , ilişkin için endişelendiğinden bahset
Eski flörtün kaç yaşında ? Hangi ortamda karsılasıyorsunuz ?
Arkadaş ortamımız aynıydı ama ben uzaklaştım tamamen bağımı kestim sayılır . 29 yaşında benden yaşça büyük. Bu şekilde sevgilimin üstüne gelmesinden de çekiniyorum

prettiestgirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
8
0
30
Arkadaş ortamımız aynıydı ama ben uzaklaştım tamamen bağımı kestim sayılır . 29 yaşında benden yaşça büyük. Bu şekilde sevgilimin üstüne gelmesinden de çekiniyorum
karşılaştıgınız ortam çalışma ortamı mı ? şundan dolayı soruyorum kendisi uyarılınca dikkate alacak bir tip mi salça olacak bir tip mi ? yani ailesiylemi yasıyor tek mi ? gibi gibi ? Nabza göre şerbet vermek için detaylı soruyorum

bbllaacckk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
7
0
21
karşılaştıgınız ortam çalışma ortamı mı ? şundan dolayı soruyorum kendisi uyarılınca dikkate alacak bir tip mi salça olacak bir tip mi ? yani ailesiylemi yasıyor tek mi ? gibi gibi ? Nabza göre şerbet vermek için detaylı soruyorum
Ailesiyle yaşıyor şuan farklı şehirlerdeyiz zaten benim okulumdan falan dolayı pek emin de değilim salça olur mu vs ama sanmıyorum da bi yandan güvenlik görevlisi kendisi

prettiestgirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
8
0
30
bende sanmıyorum , yani sana karsı bir tehdit veya imasında ailesiyle yasadıgı için senden gelecek tepkiden çekinecektir.

bbllaacckk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
7
0
21
bence sevgilini kaybetmekten korktugunu ve böyle bir şeyi görürse tepkisinin kötü olabileceğiini ssakin sakin anlatmalısın, onunla yasananların geçmişte kaldıgını ve artık bir anlam ifade etmediğini vb gibi
ama sakin sakin suclamadan
Haklısın ama sevgilimi kaybetmek istemediğimi söylediğimde konuştuğumuzu gidip ona söyleyip kasıtlı olarak aramızı bozmasından korkuyorum

Miss Bride

Supervisor
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
1.031
1.517
29
Aynı şey başıma geldi, üç dört kere uyardım, baktım anlamıyor, engelledim, kesin çözüm.
Hatta bir seferinde eşim, o zaman nişanlımdı, mesajları gördü, o yazmış, ben de nişanlıyım konuşmamız uygun olmaz diye terslemişim falan. Bir problem de olmadı aramızda bununla ilgili.