Sizce niyeti ne ? Bir erkek neden bunu yapar?

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
189
77
21
Kabul etmeyin hesabınızı gizleyin. Bazı şeyler sadece karşı taraftan beklemekle olmuyor, gereksiz samimiyete girmişsiniz. Belli ki siz de bilerek yazmış muhabbeti ilerlemişsiniz. Yapmayın, böylelerine bu fırsatı vermeyin. Kim bilir ne diye bahsetti akrabalarına da takipler geliyo o taraftan. İletişiminizi tümden koparın, engelleyin, gerekirse telefon numaranızı değiştirin, yarın öbür gün ne yapacağı belli olmaz böyle tiplerin.
Sevgili bile olmadik ki ne diye bahsedebilir en fazla. Aklim almiyor? Ben gereksiz samimiyete girmedim esasen. Konuşturmak icin cabaladim. Yemedi zaten. En fzzla ne yapabilir ki? 4 tane abim var

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
189
77
21
Böyle ,Böyle sapık ve katiller size dadanıp
Gereken ilgiyi gösterip birde sevgili olduğunuzda , başına gelmeyen kalmıyor
Keşke merak konun erkek olmasaydı!!!
1. MERAK KONUM ERKEK DEGIL BILIP BILMEDEN BENI TANIMADAN YORUM YAPMAYIN BU BIR. IKINCISI SEVGILI BILE OLMADOM ONA UMUT CS VERKEDIM. BURADA BENİM BIR SUCUM YOK . YARGISUZ INFAZ YAPIYORSUNUZ. BEN ONA KARSILIK VERMEDIGIM ICIN BOYLE YAPIYOR. HER YERE YAZIYOR HATTÂ.

JelenaJr

Bilmemek ayıp değil, bilmemek çok güzel 🔇
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
456
458
Sevgili bile olmadik ki ne diye bahsedebilir en fazla. Aklim almiyor? Ben gereksiz samimiyete girmedim esasen. Konuşturmak icin cabaladim. Yemedi zaten. En fzzla ne yapabilir ki? 4 tane abim var
Her gün haberlerde onlarca taciz ölüm haberi izliyoruz bunların ailesi abisi yok muydu? Senelerce takip/taciz edilen kadınlar var. Kendinizi en iyi şekilde koruyun bu varlıktan. Dikkat edin lütfen size zarar gelmesin.

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
189
77
21
Her gün haberlerde onlarca taciz ölüm haberi izliyoruz bunların ailesi abisi yok muydu? Senelerce takip/taciz edilen kadınlar var. Kendinizi en iyi şekilde koruyun bu varlıktan. Dikkat edin lütfen size zarar gelmesin.
ALLAH KORUSUN YA. AYNI ŞEHİRDE OTURNUYORUZ ŞÜKÜR ki. SADECE AYNI BOLUMDEYIZ. O YUKSEK LISANS BN LISANSIM. HEM NUMARASI VS BILE EKLI DEGIL. ALLAH KORUSUN. KENDIMI BOYLE DUSUNUP KORLUTMAK IAYISYEMOYORUM. BELKI TESADUF HEPSI ? DRGIL MI?

girlolita

Queen B.
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
2.460
8.793
ALLAH KORUSUN YA. AYNI ŞEHİRDE OTURNUYORUZ ŞÜKÜR ki. SADECE AYNI BOLUMDEYIZ. O YUKSEK LISANS BN LISANSIM. HEM NUMARASI VS BILE EKLI DEGIL. ALLAH KORUSUN. KENDIMI BOYLE DUSUNUP KORLUTMAK IAYISYEMOYORUM. BELKI TESADUF HEPSI ? DRGIL MI?
Eğer doğuda bir çevreniz yoksa tesadüf değil

denizimlola

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
237
395
Gorusmedim hic. Ayni bolumden oldugu icin ortak grupta ekliydik. Bu bana ozelden notlari vs atoyordu . Sonra gelecegin annesi anneler günün kutlu olsun diye yazdı vs vs yazmaya basladi zaten. Bn hep ayni mesafedeydim yani . Bunu bende beklemiyordum. Uyanma saatimi nerfen bilsin yoksa. Ama bunu yazan kız hesabi ?
Valla cnm direk o olduğunu anlayamazsın şüphede kalır. Ama akrabaları yengesi filanda ekledi diyorsunuz o zmn şüphende kuvvetlenir bence direk ara konuş ya da bi mesaj at beni artık rahatsız etme. O da olmadı Korkut savcılığa verecem de. Yani eğer o mesajları atan oysa sadece sapık değil saplantılı bi piskopata da benziyor hiç abartmıyorum valla :110: birinden hoşlansan neden kız rolünde sapıkça konuşasın ki ayrıca neden bütün sülaleyi kızın üstüne salıyorsun ne değişik insanlar var yaaa:KK64:

girlolita

Queen B.
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
2.460
8.793
Akrabalarina takip attirmasindaki niyet ne? Yenfesi bile takip atiyor dusunun
Kendi kendine triplere girmiştir seviyorum diye ama sülalece sapıklar bence. Bu arada kendisi hala yüksek lisans öğrencisiyse danışman hocasıyla samimi olduğunu ve bu durumu ona ileteceğini söyle rezil olmaktan korkar bence

JelenaJr

Bilmemek ayıp değil, bilmemek çok güzel 🔇
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
456
458
Bu devirde kadın olarak malesef ki her konuda çok çok dikkatli olmak zorundayız. Kendinizi korkutmak değil de tedbir olarak düşünün. Ayrıca hiçbiri tesadüf değil, bir sonraki iletişiminde şahısa 'tekrar rahatsız edersen tüm delillerle savcılığa suç duyurusunda bulunacağım' deyin. Ve yapın da şayet rahatsız etmeye devam ederse.

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
189
77
21
Valla cnm direk o olduğunu anlayamazsın şüphede kalır. Ama akrabaları yengesi filanda ekledi diyorsunuz o zmn şüphende kuvvetlenir bence direk ara konuş ya da bi mesaj at beni artık rahatsız etme. O da olmadı Korkut savcılığa verecem de. Yani eğer o mesajları atan oysa sadece sapık değil saplantılı bi piskopata da benziyor hiç abartmıyorum valla :110: birinden hoşlansan neden kız rolünde sapıkça konuşasın ki ayrıca neden bütün sülaleyi kızın üstüne salıyorsun ne değişik insanlar var yaaa:KK64:
Büyük ihtimal saplanti abla. Icim darlandi yeminle. Düşün benim uyanis saatimi nerden biliyor yani ya ? Bi iki kere not atti. Somra cok dikkat çekme diye yazdi. Ki ben gep abi dedim 25 yasimda cubku. En som anneler gununde gelecegin annesi anneler günün kutlu olsun diye yazdı diye yazdi .somra fake hedaptan ozur dilemisti. Gatip bir insan. Tedirgin olmayayom ditorum da. Ha bide baska kizlarin duvrlarini begenip iltifat yazıyor. BANA BASKA BIRINDEN ILTIFAT GELINVE 2 SAAT SONRA KE HESAP ACIP YOK KADINLARIN 5 DE 4 U GÖBEKLİ ERKEK SEVER, YOK ONCEDENBITTI DEDİM MI VOTITERMIS SIMDI OYLE DEGIL, HAKLOYSAM SUSMAM BELANI.... BILE DIYE PAYLADIM YAPMIS BEN GORDUKTEN SOMRA DA ENGELLEMISTI