Sizce niyeti ne ? Bir erkek neden bunu yapar?

Belindas

Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar 🙏
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2020
758
1.069
Face i dondur... Hatta kapat.... Ge ne açarsın arkadaşlarını gene eklersin bak içim sıkıldı genelde hislerimde yanılmam sana dikkat et diyorsam vardır içimin Bi bildiği.... Ne gerekiyorsa yap uzak tut.... O daha çok yol dener.

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
189
77
21
Baştan o belli etmiş sana taktığını.... Takıntılı ise dert ben onu demek istedim umarım kurtulursun
Umarim anladim seni. Ama yani tek ben yokum ua cevrssinde degil mi? Bulur birini. Hem diger kizlara yorunlar vs yapiyormus begrniler fln. Bana taksa bunu yapmaz? O zmn tehlike yok yani

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
189
77
21
Face i dondur... Hatta kapat.... Ge ne açarsın arkadaşlarını gene eklersin bak içim sıkıldı genelde hislerimde yanılmam sana dikkat et diyorsam vardır içimin Bi bildiği.... Ne gerekiyorsa yap uzak tut.... O daha çok yol dener.
Beni korkutma ciddiyim. Kendi yuksek lisansi yakmaz herhalde.

Yasnaz

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
5.401
14.548
Oofff biraz yazilanlara verdiginiz cevaplari okudumda dayanamadim devem etmeye afedersiniz ama körmüsünüz ??
Adam sapık sizi bi sekilde elde etme pesinde anladigim kadariyla sizde arafta kalmissiniz ne yapacaginizi bilmiyosunuz ama çoğunlugu dinle engelle her yerder onun akrabalarinida engelle kurtul biran once..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-07-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 219 gün kaldı.

Bebeğinizin optik sinirleri ve göz kapakları gelişiyor ve şekillenmeye devam ediyor. Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin temel vücut oranları değişecektir. Bebeğinizin bedeni uzayacak ve düzleşecektir. Bebeğinizin karın boşluğu henüz küçük olduğu ve içinde hızla büyüyen karaciğer gibi bir organ bulunduğu için bebeğinizin bağırsaklarının çoğu göbek kordonu içinde bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Belindas

Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar 🙏
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2020
758
1.069
Beni korkutma ciddiyim. Kendi yuksek lisansi yakmaz herhalde.
Niye korkutayım.... Ben öngörüleri yüksek altıncı hissi hep yüksek... Çevremde nerden bildi denilen biriyim bazen aniden bir konuya burda yorum yaparken o konuyla ilgili Bi hissim olursa yazıyorum kahin değilim.... Sadece dediklerim tesadüf olamayacak oranda hep olur.... Senin konun nedense içimi çok feci sıktı.... Bende uyardım.... Hepsi bu.... Belkide bunları yazmam gerekti.... Her hissettiğimi herkese yazmıyorum.... Bazı konulara yazamıyorum bile... Enerji diye bişey hepimizde var... Sadece bu konuyu bu çocuğu hafife alma dikkat et hepsi bu iyi geceler....

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
189
77
21
Oofff biraz yazilanlara verdiginiz cevaplari okudumda dayanamadim devem etmeye afedersiniz ama körmüsünüz ??
Adam sapık sizi bi sekilde elde etme pesinde anladigim kadariyla sizde arafta kalmissiniz ne yapacaginizi bilmiyosunuz ama çoğunlugu dinle engelle her yerder onun akrabalarinida engelle kurtul biran once..
KIZ O ENGELKI ZATEN HERYERDEN. ENGELKIYIRUM AKRABALARINI BITMIYOLAR KI. FAKE HESAPLAR BASLIYO SOMRA

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
189
77
21
Niye korkutayım.... Ben öngörüleri yüksek altıncı hissi hep yüksek... Çevremde nerden bildi denilen biriyim bazen aniden bir konuya burda yorum yaparken o konuyla ilgili Bi hissim olursa yazıyorum kahin değilim.... Sadece dediklerim tesadüf olamayacak oranda hep olur.... Senin konun nedense içimi çok feci sıktı.... Bende uyardım.... Hepsi bu.... Belkide bunları yazmam gerekti.... Her hissettiğimi herkese yazmıyorum.... Bazı konulara yazamıyorum bile... Enerji diye bişey hepimizde var... Sadece bu konuyu bu çocuğu hafife alma dikkat et hepsi bu iyi geceler....
Seni yarfilamak vs icin demedimm. Ablamda senin gibi ayni dysuncefe. Bide isin acigi korku var yani. Bu kadar abartacagini bilenedim onun. Bisey yol ki sevgili vs olmadik bile...

Yasnaz

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
5.401
14.548
KIZ O ENGELKI ZATEN HERYERDEN. ENGELKIYIRUM AKRABALARINI BITMIYOLAR KI. FAKE HESAPLAR BASLIYO SOMRA
Canim benim hesabini dondur bi sure kullanma ümidi kessinler senden.
Bak basina bela alirsin lutfen

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-07-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 219 gün kaldı.

Bebeğinizin optik sinirleri ve göz kapakları gelişiyor ve şekillenmeye devam ediyor. Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin temel vücut oranları değişecektir. Bebeğinizin bedeni uzayacak ve düzleşecektir. Bebeğinizin karın boşluğu henüz küçük olduğu ve içinde hızla büyüyen karaciğer gibi bir organ bulunduğu için bebeğinizin bağırsaklarının çoğu göbek kordonu içinde bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nebileyim

anneyim ben :)
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2010
1.884
3.756
ONLARIN BAŞINI MI YAKAYIM ABLA? UNUTTUR BELKI
Sen bu kadar dert edip, gecenin bu vakti bunları düşünecek kadar etkilendiysen, sen onun kapanına girmişsin, o sabırla seni kıstıracağı günü bekliyor.
Bütün kötülükleri, korkutup, sindirim, kıstırdıklarına yapıyorlar haberin var mı?
Dikkat et o senin başını yakma niyetinin ötesine geçmiş...
Planlar kurup uyguluyor.
Uzak durmazsan çok ağlayacaksın belli...