SİZCE RİSKLİ Mİ?

Mavis Deniz

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
625
167
Ben ameliyat olmak istiyorum istediğim doktor normalde 8 ay sonraya gün veriyor fakat virüs dolayısıyla boş günleri varmış bu haftalarda. Ailem çok riskli olur hiç gerek yok aklından çıkar diyor. Ama ben hazır tatilken ve evdeyken bu işi halletmek istiyorum. Sizce de tehlikeli mi?

cheescakevesufle

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
47
9
30
Ben 10 gun once ameliyat oldum. Benim ailem de riskli diye pek razi olmadilar ama erteleseydim 1 yil beklemek zorunda kalacaktim. Doktorum hastanemiz guvenli endisen olmasin dedi ama 10 gun once tabii bu kadar vakalar artmamisti. Yine de herkes senin yerinde olsam cesaret edemezdim dedi. Eğer aciliyetiniz yoksa bekleyin bence. Çunku insan gercekten tedirgin oluyor. Ya kaparsam diye. Çünkü bagisiklik dusuk olacak illaki. Yani gerçekten zor bir karar.

Umutsuz848

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2017
14
2
27
Allah korusun mikrop kapsanız o vaziyette burnun içi şiş ve yarayken nefes dahi alamazsınız oksijen falan kar etmez. Hiçbir şey hayatınızdan önemli değil

heyoi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
63
58
bana bir ay önce görüşme için gittiğim bi doktor bu dönemde ben olsam ameliyat olmazdım demişti risk yani ama

Ezgi2016

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
194
211
38
Ameliyat sonrası enfeksiyon kaparsanız iyileşmeyi bozar belki. Gerçi doktor da kendini riske atıp gel yapalım demezdi heralde. Hangi doktor ?