Sizce yeni sevgilisine asikmidir ?

sdseda

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
763
182
33
2,5 yıllık sevgilim dediğim insan Avukat bir kızla tanışır tanışmaz beni terk etmişti aradan 4 ay geçti son iki aydir beni gizli numaralardan arayıp sesimi dinliyor hemde gunde 20-30 defa ..heryerden engelledim bu sefer normal no dan arayıp Bana haksızlık ettiğini söyleyip helalik istedi diğer kızla evleneceklermiş .ben suratına kapattım ve bu seferde Bugun sabah heryerden engelli olmasina rağmen şirket hesabından ekleme yollamış bana.bu çocuğun amaci nedir sizce arkadaşlar evleneceğim dedi aileler tanıştırmış benide kalleşçe terk etmişti bu yüzden ..geri donmek istese ben onun icin büyük tehlikeyim bu durumda onu bilmesine rağmen hala neden peşimde acaba .ikimizi bir idare etmek istese öyle bi düşüncesi olsa bunu kabul etmeyeceğimi kesinlikle bilir ..o kıza aşık mi cok merak ediyorum

zumruduankakusu

Popüler Üye
Pro Üye
14 Ekim 2014
6.402
7.295
olabilir, olmayabilir de. bitmiş gitmiş seni ilgilendiren bişey yok ki...
hayır ne gerek var? kendini üzüyosun boş yere
aynısını yaşadım, bizim de 2 sene olacaktı bir düğünde tanıştığı kızla evlenme kararı aldı, BEN VARKEN :) hem de karşı taraftaki kız da beni bile bile başlamış...
ben naaptım? allah belanızı versin dedim kapattım konuyu, 2 hafta görüştü kızla, sonra ayakları kıçına vura vura bana döndü, o kıza da onu istemediğini ve beni sevdiğini söyledi, ekran fotoları atıyo bide bana, resmen kapımda köpek oldu ben sensiz yapamıyorum affet beni diye...
fakat, yer mi anadolu çocu? yemedim tabii ki. dönmedim, dönmem de.
sen de bırak kurtulduğuna şükret

Biaaaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
1.258
6.930
35
Sizce bu hikayede sormanız gereken doğru soru bu mu cidden? Adam o kıza aşık olsa ne olur olmasa ne olur, sizin hayatınızda neyi değiştirir bu. Adam sizi bu kız için terk etmiş mi etmiş, onunla evlilik yoluma girmiş mi girmiş, seni artık o gereksizin gönlü ilgilendirmemeli, zira adam seni başka kızla evlenmek için terk etmesine rağmen onunla takılacağını düşünecek kadar aşağı bir aşamada görüyor, bırak ne yapıyorsa yapsın. Çok mu rahatsız ediyor, gidersin bir savcılığa yazarsın bir dilekçe, eklersin telefon dökümünü ve sosyal medya çıktılarını, sonra o uğraşsın dursun. Hayatınızı ve kafanızı böyle gereksiz insanların egosunun peşinde ziyan etmeyin.

DryaSzr

Edeple gelen lütufla gider
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
2.985
1.483
O kıza aşık da olabilir sorun bu değil . Sorun size ısrarla ulaşmaya çalışması ..Bu hoş bir durum değil nasıl olsa cepte diye mi düşünüyor bu ne cüret !

sdseda

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
763
182
33
O kıza aşık da olabilir sorun bu değil . Sorun size ısrarla ulaşmaya çalışması ..Bu hoş bir durum değil nasıl olsa cepte diye mi düşünüyor bu ne cüret !
Heryerden engelleme rağmen bugun şirket hesabından istek attı iptale basıyorum hala istek atıyor

ince bilek

Ankaram Ankaram güzel Ankaram....
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.146
45.167
Onda aradığını bulamamış ama sizide sevmiyor. Alışkanlıklarından vazgeçemiyor sadece

Seytanolabilirim

Cok guclu bir kadin
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.008
1.425
34
söz okumuştum aşırı arabesk ama galiba doğru
Her suçlu suç mahalline mutlaka geri döner diye
Galiba bu hesap, ne yaptığınıza bakıyor, merak ediyor
Dönmeyen dönmüyor ama

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 45 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 156 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.

FearEatsTheSoul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2020
372
1.081
26
Ben başkası ile karıştırmıyorsam eğer sizi ve konularınızı hatırladım. Yüz vermeyin asla ama asla. Üzülen siz olursunuz karşı taraf zaten pek karaktersiz