Sizde bu durumu yaşadınız mı ?

Yellowpepper

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2014
1.021
1.341
Ben de tam tersi hissediyorum. 10 sene önce daha kilolu, yüzünde sivilceler olan ve daha az özgüvenli birisiydim. Evlendikten sonra bi haller bişeyler oldu, şuan daha iyi hissediyorum her anlamda. He tabi kafamdaki beyaz teller hariç, neyse onu da kuaförde çözüyoruz :halay:

Sherlock holmes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2020
639
1.231
Herkese iyi akşamlar;
Yaklaşık 3 senedir hayatımda biri var.1.5 senedir nişanlıyız.Güzel ve huzurlu bir birlikteliğimi var çok şükür öyle çok kavgamız olmaz 2-3 ayda bir falan kavga ettiğimiz zamanlar.
Benimki aslında psikolojik bir dert sanırım ancak yaşayanınız var mı merak ettim sormak istedim.Sizde ciddi bir ilişki yaptıktan sonra kendinizi geçmişe nazaran artık daha az güzel bulduğunuz oldu mu ? Yani bakıyorum da nişanlımla ilk tanıştığım zaman o kadar güzelmişim ki şuan o havayı asla yakalayamıyorum.O zaman ki gibi makyaj yapıyorum veya o zaman cildime ne kullandıysam şimdi de aynı ürünleri kullanıyorum ancak cildim öyle parlamıyor.Kendimi hep eski resimlere bakarken buluyorum.Eskiden güzel bir resmimi yakalamak için 2-3 resim çekmem yeterliydi.Şimdi hiçbir resimde güzel çıkmıyorum.Kendimi salmadım da ama bu psikolojiyi içimde çözemedim.
Benimle aynı durumu yaşayan oldu mu ciddi ilişki sonrası veya evlendikten sonra benim gibi hissettiniz mi ? Sizce bunun sebebi nedir? Gerçekten artık çirkin miyim ? Yoksa bana mı öyle geliyor? Sonuçta ben yine aynı benim değil mi ? Belki bazılarına saçma gelebilir ancak o eski havam yok maalesef bu da bende biraz özgüven eksikliği yapıyor.
Yok niye saçma gelsin dönem dönem herkes yaşar bunu normaldir sizde bir sorun yok :)

sandriyon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2012
3.898
3.664
Kız bırak geçen seneyi dünden bile şuan daha çirkin hissediyorum kendimi 😁 olmaz olur mu eşime hep söyleniyorum bekarken şöyle güzeldim böyle bakımlıydın batırdın beni diye 😁 he he diyip geçiyo alıştı artık 😝
Bu bir cocuklu anne yorumu olabilirmi acaba😂

burcak86

hiçbişe değişmesin
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2011
5.581
16.802
Ben tam tersini hissediyorum, hele şu iki numaralı veleti anaokullu yapayım asıl o zaman gençleşicem hatta 😎

Ben gençlik zamanıma göre çok daha özgüvenli ve mutluyum hatta biri bişeyimi eleştirince bu mal bendeki güzelliği göremiyor ne yazık diye düşünüyorum 🤓 Bence mutlu kadın güzel kadındır 🥰

Secita_

Sulu göz 👁👁
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
1.104
6.334
25
Bu bir cocuklu anne yorumu olabilirmi acaba😂

yok çocuklu değilim de bekarken çok makyaj yapar saçlar ful yapılı tırnaklar o biçim deli gibi kıyafet alır her gün çeşit çeşit giyinirdim şimdi tırnaklar kırık saçlar tepede toplu makyajı evde kime yapayım derken dağıldım galiba 😅 bir de eşim makyaj yapınca on kere yanıma gelip çirkin oldun niye boyanıyon doğal çok güzelsin diyip beni sindiriyo 😅😅

sandriyon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2012
3.898
3.664
yok çocuklu değilim de bekarken çok makyaj yapar saçlar ful yapılı tırnaklar o biçim deli gibi kıyafet alır her gün çeşit çeşit giyinirdim şimdi tırnaklar kırık saçlar tepede toplu makyajı evde kime yapayım derken dağıldım galiba 😅 bir de eşim makyaj yapınca on kere yanıma gelip çirkin oldun niye boyanıyon doğal çok güzelsin diyip beni sindiriyo 😅😅
Abooo sen bide cocuklaninca gor
Ama burayada yaz ha😂

Secita_

Sulu göz 👁👁
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
1.104
6.334
25
Abooo sen bide cocuklaninca gor
Ama burayada yaz ha😂

Allahım inşallah ilerideki evladım bana çeker de uslu olur 😅 annem koyduğu yerde uyurken bulurmuş öyle usluymuşum eğer öyle olursa beybim bakımlı olabilirim 😝

Oydar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
1.114
3.253
Ben de aksine eşimle tanıştıktan evlendikten sonra kendimi daha güzel bulmaya başladım.

sandriyon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2012
3.898
3.664
Allahım inşallah ilerideki evladım bana çeker de uslu olur 😅 annem koyduğu yerde uyurken bulurmuş öyle usluymuşum eğer öyle olursa beybim bakımlı olabilirim 😝
Ya nerde oyle bebeler
Simdiki bebelerde fena valla😂
Yanliz ben konu sahibinden ozur dilemeliyim konunun icine sey ettim🤣

Cahil Filozof

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2015
723
764
26
İlla birisine baglamayayim ama ne zaman mutlu isler yolunda olsa kendimi daha guzel hisseder daha ayri isildarim. Enerjim bile degisir insanlar da farkeder. Sevilirken de keza öyle.

zorunlunick

BiCiftMavi💗
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
3.927
5.370
Kendimi çirkin hissetmiyorum
Ama makyaj yaptığımda yakıştıramadıgim gunlet olur bu ne be bok sürmüş gibi filan der yıkar bidaha yaparm.yine bok sürmüş gibi olur bı tutlu yakışmaz bazen makyaj