Sizde saglik karnesi çikartiniz mi?

E

EU1

Ziyaretçi
KIZLAR SİZ DE BEBEKLERİNİZE SAGLIK KARNESİ ÇIKARTTINIZ MI? EŞİME SAGLIK BELGGESİ VERMİŞLER BİR DE VİZİTE KAGIDI SAGLIK KARNELERİ KALKMIŞ YA AYRICA DA ARTIK VATANDAŞLIK NUMARASI İLE BAKILIYORMUŞ BEN DAHA DR A GÖTÜRMEDİM YANİ HASTANEYE GÖTÜRMEDİM HİÇ MERAK EDİYORUM BU ZAMAN KADAR BENDEN BAKILDI SAGLIK BELGESİ VE NUFUS CÜZDANI YETERLİ Mİ ACABA BİLENLERİNİZ CEVAP YAZABİLİR Mİ SAOLUN ŞİMDİDEN....a.s.

saturnn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
biz sigortasını yaptırdık oğluşumun.ama artık sağlık karnesi olmadığından sadece kimlikle muayene oluyoruz.

E

EU1

Ziyaretçi
biz sigortasını yaptırdık oğluşumun.ama artık sağlık karnesi olmadığından sadece kimlikle muayene oluyoruz.

YANİ ANLADIGIM KADARIYLA BENİM ELİMDEKİ BELGELER YETERLİ ÖYLE Mİ VİZİTE KAGIDI OLDUGUNA GÖRE DEMEKKİ SİORTALI ARTIK KIZIM BİRİCİK KUZUM benneyaptımki cahilliğimi bagışla da ne bileiym merak ediyorum şimdi dr a götürecegim de devlet hastanesine hani bu belgeleri görünce demesinler eksik var diye bu yuzden yani.....yerimseniben

sevhan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ssk ya gidip kayıt yaptırıyorsun ama sağlık karnesi vermiyorlar.tc numarası yeterli oluyor.birde bişey daha duydum sosyal güvencesi olmasada devlet hastaneleri bebek 1 yaşına gelene kadar ücretsiz bakıyor diye.

E

EU1

Ziyaretçi
koskoca sited eiki kişi mi bu bilgiye sahip oldu o zaman hıh :dilcikar:

saturnn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
YANİ ANLADIGIM KADARIYLA BENİM ELİMDEKİ BELGELER YETERLİ ÖYLE Mİ VİZİTE KAGIDI OLDUGUNA GÖRE DEMEKKİ SİORTALI ARTIK KIZIM BİRİCİK KUZUM benneyaptımki cahilliğimi bagışla da ne bileiym merak ediyorum şimdi dr a götürecegim de devlet hastanesine hani bu belgeleri görünce demesinler eksik var diye bu yuzden yani.....yerimseniben
eşim işyerinden vizite kağıdı aldı.oğlumun nüfus cüzdanı fotokopisiyle bağlı bulunduğumuz ssk bölge müdürlüğüne kayıt yaptırdık.sanırım sizin de önce kayıt yaptırmanız gerekiyo.umarım yardımcı olabilmişimdir.

Mev*Can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
74
biz emekli sandığına bağlı olduğumuz için karne çıkarttırdık..ama ssk karne vermiyor..oraya gidip kayıt yaptırıyorsun..sonrasın da ise sadece kimliğin devreye giriyor...

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
saranurcum canım ben sağlık karnesi çıkarttım oğluma, doğumdan hemen sonra bile soruldu bize çünkü, şimdi onunla baktırıyorum

kuzuzuzubambino

Anne Şeni Çok Şeviyom....
Pro Üye
Emoji Skoru
22
Bağlı bulunduğununuz ssk müdürlüğünden bebeğin kimlik numarasını güncelletiyorsunuz sonraki tüm işlemleriniz nufus cüzdanı üzerenden hallediliyor.
Not: ssk müdürlüğünden istenilen evraklar;
çalışan adına vizite kağıdı ve kimlikler (çalışan+bebek)

Yukarı Alt