1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

sizdede regli öncesi gaz ile karışık akıntı geliyormu hamile arkadaşlarda bi bakarsa

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve SincapSurat tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : SincapSurat
  1. SincapSurat

SincapSurat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben regli olmadan önce 1-2 gün kala vajinamdan :kedi: hava kabarcıklarıyla akıntı geliyor böyle gazla birlikte sürekli geliyor arkasından regli başlıyor merakım böyle olupta hamile kaldığı ayda yine regl olucağı gün aynı gazlı akıntısı gelen arkadaş varmı
    not:tabirler tuhaf oldu ama napıyım açıklıycak kelime bulamadım bilmiyorumkismile :kedi:

2. 1 Mart 2010
  3. nesssli

nesssli egem benimle :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende hiç olmadı ama herkesin vücudu birbirinden farklı arkadaşım bilmiyorumkismile

4. 1 Mart 2010
  5. SincapSurat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla doktora sormayada çekiniyorum niye geliyo bu gazlı akıntı diye sanki hava çıkıyo gibi oluyo hep adetime 2 gün kala başlıyo acaba diyorum hamile kalırsam o ayki adetim gelmesi gereken günden önce yine olucakmı her ay bunu düşünüyodum burdan sorma fırsatı buldum belki yaşıyan arkadaşlar vardır diye

6. 1 Mart 2010
  7. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    108
    :uhm: bende oyle hava cikiyo gibi his anca iliskiden sonra oluyo,o da cok nadir.Bence hic cekinme sor doktoruna,buyuk ihtimalle bi sorun yoktur ama sen nedenini ogrenmis olursun

8. 1 Mart 2010
  9. SincapSurat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya hemen hemen her ay doktordayım zaten problem olsa bişey çıkardı ama çok ilginç acaba akıntımı öyle geliyo ben öyle hissediyorum CADIARZU

10. 1 Mart 2010
  11. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    108
    bir problem oldugunu bende sanmiyorum,doktora sor demem sen sebebini ogrenmis olursun,cunku anlattigin sey ilginc