sizinde midenizden sesler geliyormu??????????

hatxixr-naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar sanki titreşimli cep telefonu yutmuşum gibi hissediyorum.çok kötü bi duygu.üstelik birde aşırı ses çıkıyor midemden. ve çok rahatsız oluyorum. sosyal yaşantımı etkiliyo. hele helede oruçken daha fena.....

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
ınan aynısını bıraz once burdakı arkadaslara soyledım aynı seyı yasıyorum ve rahatsız oluyorum ama oruclu olunca ınsanlarda yarıpsemıyor gınede rahatsız edıcı bır durum

yarennkara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
arkadaşlar sanki titreşimli cep telefonu yutmuşum gibi hissediyorum.çok kötü bi duygu.üstelik birde aşırı ses çıkıyor midemden. ve çok rahatsız oluyorum. sosyal yaşantımı etkiliyo. hele helede oruçken daha fena.....
benden bi tane daha..benimde acayip sesler çıkıyo..gece eşimle beraber benim karın gurulktuma uyanıyoruz...sinir bastı 2 yıldır var ama evlendikten sonra başladı bende...doktor bana midendeki su oranı fazla dedi!!!Çok üzgünüm çoook

yarennkara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ama senin açlıkla da ilgisi olabilir madem oruçluyken daha çok oluyo,açlıklada ilgilidir..

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
midenin ürettiği asitlede ilgili olabilir arkadaşlar bence doktora gidin bu tür şeyler için haplar oluyo yemek yerken çok fazla hava yutuyosunuz asitle sindirilmeye başlayınca midenizde hareket başlıyo içenzde bol miktarda hava olduğu için bu tür seslerin çıkması çok normal

axsxina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
keşke midemden sesler gelse, ben susadımmmmmmmmm :içelim:

hatxixr-naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benden bi tane daha..benimde acayip sesler çıkıyo..gece eşimle beraber benim karın gurulktuma uyanıyoruz...sinir bastı 2 yıldır var ama evlendikten sonra başladı bende...doktor bana midendeki su oranı fazla dedi!!!Çok üzgünüm çoook
yaaa bende evlenmek istemiyorum bu yüzden. çok rahatsız oluyorum. sende gazda varmı canım. bendede 4 yıldır var. midemdeki ses

Yukarı Alt