Sleeper Otomatik Sallanan Beşik Kullananlar

ayxsxegxuxl çelik

doğaç efe &duru ela
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
hanımlar ben dün sleeper otomatik sallanan beşik siparişi verdim netten oğlum durmadan uyanıyo durmada sallamaktan yoruldum valla hem gazı içinde iyi diye duydum elden düşme bi sleeper aldım 2gün içinde gelcek kullanan arkadaşlar varsa nasıl faydalımı yararı oluyomu anneler için ?:bbo:

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Bende çok merak ediyorum bu sleeper i ya.
Hiç kimse mesaj yazmamış, pek yaygın kullanılmıyor anlaşılan.Sıfırı 300 ytl civarında fiyatı.Geçen hafta toyikide onun daha basitlerini gördüm 50-60 ytl ye satıyorlardı bilmem işe yararmı titreşimli ve müzikli yazıyordu üstünde nasıl tittiriyosa artık..CADIARZU:bbo:

ayxsxegxuxl çelik

doğaç efe &duru ela
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bende çok merak ediyorum bu sleeper i ya.
Hiç kimse mesaj yazmamış, pek yaygın kullanılmıyor anlaşılan.Sıfırı 300 ytl civarında fiyatı.Geçen hafta toyikide onun daha basitlerini gördüm 50-60 ytl ye satıyorlardı bilmem işe yararmı titreşimli ve müzikli yazıyordu üstünde nasıl tittiriyosa artık..CADIARZU:bbo:
canım bu benim bahsettiğim titreşimli değil baya sallanıyo ileri geri gidiyo o ucuz olanlar basit usulden bişey sanırım benim beşiktede var öyle titreşim veren bi cihaz ama hemen bozuldu

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Bende öyle tahmin etmiştim zaten canım.Sleeper baya orjinal bişeye benziyor.İkinci el almaya iyi cesaret etmişsin doğrusu, inşallah hayrını görürsün.

kalemkitap2

Kapsama Alanı Dışında !
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Eğer almayı düşünüyorsanız Fisher Price Akvaryum Salıncak daha iyi.
Ay olarak daha uzun süre kullanılıyor bilginizea.s.

ayxsxegxuxl çelik

doğaç efe &duru ela
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bende öyle tahmin etmiştim zaten canım.Sleeper baya orjinal bişeye benziyor.İkinci el almaya iyi cesaret etmişsin doğrusu, inşallah hayrını görürsün.
canım zaten bozuk çıkarsa geriiade hakkım var kargo gelince kontrol ediyosun anında geri veriyosun kargoya sorunluysa bozuk çıkarsa sıfırını alırım aslında sıfırını alırdım ama bide işe yaramazsa boşuna 400 ytl vermiş olcaktım 125ytlye aldım bunu bebeğim beğenmezse elimde patlarsa fazla içim yanmaz yerimseniben

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
benim için çok erken biliyorum da, ilerde ben de almayı düşünüyorum, bacakta sallayamam ben, en iyisi sallanan beşik,,hem onların taşınanları da oluyor, misafirliğe gittiğinde yanına al, kullan, oh ne rahat...

Yukarı Alt