Smmm yeterlilik sınavına hazırlananlar

guz_1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
3.236
863
Merhaba arkadaşlar smmm yeterlilik sınavına hazırlanırlanan arkadaşları buraya beklıyorum . benım stajım mayısta bıtıyor ve temmuzda sınava gıreceğim. Sınava nasıl hazırlandığımız konusunda birbirimize destek olacağımızı düşünüyorum

guz_1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
3.236
863
Ben staj sınavını cok rahat gectıgım ıcın yeterlılıkte bayağı eksıklerım var. Ezber yapmak hıc bana gore degıl . staj sınavında mantıkla ısı goturmustum ama sımdı nasıl yapacagımı bılmıyorum. cok saskın durumdayım
denetımden basladımsayılır ama azıcık ucundan . sızler nasıl çalışmayı düşünüyorsunuz

guz_1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
3.236
863
koca sitede yokmu yeterlilik sınavına hazırlanan 1 kısı :KK43:

peppermint

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
7.316
6
canim ben 5-6 aralik 2009 da ilk kez girdim yeterlilige.

staja baslatmaya kendim hazirlanip ilk seferde kazanmistim;
buna da kendim hazirlandim; kursa falan gitmedim.

staja baslatma icin dehanin kucuk cep kitaplarini alip onlara calismistim; faydasi oldu.
bu bilgiler yeterlilikte de isime yaradi.

tavsiye edebilirim.

guz_1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
3.236
863
canim ben 5-6 aralik 2009 da ilk kez girdim yeterlilige.

Staja baslatmaya kendim hazirlanip ilk seferde kazanmistim;
buna da kendim hazirlandim; kursa falan gitmedim.

Staja baslatma icin dehanin kucuk cep kitaplarini alip onlara calismistim; faydasi oldu.
Bu bilgiler yeterlilikte de isime yaradi.

Tavsiye edebilirim.

merhaba

bende dehadan set aldım yeterlılık setı ama ezber yapamıyorum ufaktan basladım calısmaya ama cok zor gercekten nasıl basaracagım bılmıyorum . ılk defa bır sınav benı urkutuyor.

guz_1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
3.236
863
Kac kısı goruntulemıs ama kımse yazmıyoo ınanamıyorum gercekten

guz_1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
3.236
863
gamısım tesekkurler bebem ama baksana sıtede kımse yok sankı bu sınava hazırlanan :KK70:

ben denetımde soru cıkarıyorum söle anlayaraktan son 2 ay kala ezberlıcem artık . lısedeyken bole seylerı hep soru cıkarark calısıdım basarılı olurdum deneyecegım bvakalım. su 46 adt goruntuleyen arkadastan varsa hazırlanan yterlılıge sızler nası hazırlık yapıyorsunuz bıraz tıyo versenızde faydalansak

per.vin

al.pervin
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
364
1
ticaret meslek lisesi mezunları üniversete okumadn bu sınava girebiliyormu sınav ne işe yarıyor lütfen yazınnn :KK43:

Yukarı Alt