Smmm yeterlilik sınavına hazırlananlar

defnebabayigit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
2
0
Maliyet Muhasebesi için Yurdakul Çaldağ ın çözümlü sorular kitabına çalış sorularını çöz
Temel Hukuk Arif Kocaman ın kitabına çalışın
Finansal Muhasebe ve Mali Analiz için çıkmış sınav sorularına çalışın
Meslek Hukuku için Çıkmış sorulara çalış ama süpriz çıkabilir. 3568 sayılı Kanundan çalışmak daha iyi olur
Denetim Ömer Duman ın kitabından çalışın
Vergi Mevzuatı Aralık 2011 en zor ders kıyıdan köşeden soruldu sorular başarı çok düşüktü bu sınavda Ben Ankara da Vergi Mevzuatı için kursa Aktif Akademi Eğitim Merkezine gittim iyi ki gittim yoksa dünyada geçemezdim o sınavda bende zaten 55 le geçtim. kursa gidemeyenler Vergi için Kanunun kendinden çalışsın ama yetiştiremezlerse yine Aktif Akademinin Vergi Kitabını öneririm. hatta 7 de 7 girenlere Aktifin tüm dersler kitabını öneririm.

ankarasmmm06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2012
4
0
Smmm yeterlilik vergi mevzuatı odanın verdiği kitap yeterli arkadaslar.
Maliyet yurdakul hoca,
analiz,denetim odanın bastığı kitaplar yeterli hiç kafanızı karıştırmayın derim.
Kurs olarak olimpiyattaki hocam iyiydi çıkabilecek örnekler çözdük, aktif smmm tavsiye etmem.

gnl_gnl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
13
0
Bişey sormak istiyorum.. şuan bir şirkette çalışıyorum, stajımı başlattığımda iş değişimi yaptığımda staj günleri yanıyormu ?????

artemis_1453

MİNTİK KIZIM :):)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2010
240
429
Bişey sormak istiyorum.. şuan bir şirkette çalışıyorum, stajımı başlattığımda iş değişimi yaptığımda staj günleri yanıyormu ?????
hayır yanmıyor kaldığı yerden devam ediyor sadece çalıştığın yerin staja uygun yer olması gerekiyor tabi oda işten ayrıldıktan sonra yeni işyeri bulabilmen için 3 ay süre veriyor

gnl_gnl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
13
0
hayır yanmıyor kaldığı yerden devam ediyor sadece çalıştığın yerin staja uygun yer olması gerekiyor tabi oda işten ayrıldıktan sonra yeni işyeri bulabilmen için 3 ay süre veriyor

öylemi bilmiyrdum bunu.. cok teşekkr ederimm bilgi verdiğin içinn.

Son düzenleme:

tuanabz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
62
0
yeterlilige hazırlananlar bu topik neden hiç kullanılmıyor martta giricem benimle ders çalışacak bilgi
paylaşacak arkadaşlara ihtiyacım var .
merhaba
benimde eylül/2012 de bitecek stajım aralık yada martta giricem bende siz neler yapıyorsunuz ben not toplamaya çalışıyorum ama nerden başlıycam bir türlü bilemiyorum :18::18:

bekarevli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
145
0
merhaba
benimde eylül/2012 de bitecek stajım aralık yada martta giricem bende siz neler yapıyorsunuz ben not toplamaya çalışıyorum ama nerden başlıycam bir türlü bilemiyorum :18::18:
Sınavdaşım merhaba.Bende 2012/3 dönemi sınavına gireceğim.Nasıl hazırlanıyorsun vergi hukukuna?

LaMademoiselle

Popüler Üye
Pro Üye
31 Ağustos 2012
2.270
7.936
gerçekten bir kerede vermek istiyorsanız dershaneye gidin
ben DEHAya gittim
tamam az ders veren de oldu yalan değil, ama ortalama bir çalışmayla 7de7 yaptım.
Soruların cevaplarını da cevap anahtarıyla birebir yapmamama rağmen
dershaneler daha temel bilgilerini anlayacağınız şekilde veriyor.
bu şekilde sorunun sizden genel olarak ne istediğini biliyorsunuz en azından
yoksa kitaptan çalışmak çok yorucu olur gerçekten
ve mesleki anlamda daha genel örnekler veriyor dershane 2 şekilde kazanmış oluyorsunuz :KK66:

smhdrm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
61
4
gerçekten bir kerede vermek istiyorsanız dershaneye gidin
ben DEHAya gittim
tamam az ders veren de oldu yalan değil, ama ortalama bir çalışmayla 7de7 yaptım.
Soruların cevaplarını da cevap anahtarıyla birebir yapmamama rağmen
dershaneler daha temel bilgilerini anlayacağınız şekilde veriyor.
bu şekilde sorunun sizden genel olarak ne istediğini biliyorsunuz en azından
yoksa kitaptan çalışmak çok yorucu olur gerçekten
ve mesleki anlamda daha genel örnekler veriyor dershane 2 şekilde kazanmış oluyorsunuz :KK66:
selam murat ve deha arasında kaldım. temmuz 2013 te sınava giricem. malum staj yaptığım için maaşım da resmen cep harçlığı. 7 yaşında bir oğlum var. yani ne fazla vaktim nede naktim var .lütfen bi fikir verin. kendimi çok yalnız hissediyorum bu konuda....

kgrzsmt

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2012
5
0
selam murat ve deha arasında kaldım. temmuz 2013 te sınava giricem. malum staj yaptığım için maaşım da resmen cep harçlığı. 7 yaşında bir oğlum var. yani ne fazla vaktim nede naktim var .lütfen bi fikir verin. kendimi çok yalnız hissediyorum bu konuda....
ben kesinlikle Deha yı öneririm 2010 eylül stajyeriyim ilk girişimde staja giriş sınavını kazandım.Yeterlilik sınavında da yne deha ya kaydımı yaptırmayı düşünüyorum.

Yukarı Alt